Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 7 hós babám...

Mit adjak a 7 hós babám lábára a sportkocsiban? Milyen cipőcskét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem lépked, addig bármilyen jó. bár lehet kapni kifejezetten kocsicipőt, mi 1500 ft-ért vettük ősszel bababoltban, szóval nem vészes:)
2009. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Az én kisbabám 7,5 hónapos és vettem neki rendes kiscipőt (tépőzárasat).Először interneten akartam venni, de örülök hogy nem vettem mert rá kell próbálni!! Eddig mamusz szerűséget hotdtunk, de utcára csak nem az való, főleg a ha szépen fel van öltöztetve!
2009. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok!Elfelejtettem!A kislányom még nem jár, de jó minőségű cipőcskét vettem a lábára, nem volt olcsó, de szerintem az elején rá kell szánni!:)
2009. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. ameddig nem megy, teljesen mindegy, mivel a lába nem dolgozik. ha lépked már, akkor fontos, hogy jó minőségű legyen a cipő.
2009. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1.-nek írom nem kötözködésnek!:) De a miénk már lépked!
2009. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

úgy persze, rendes cipő kell. puhatalpú, vagy normál cipő. ami nálunk elefantan lesz a hétvégén:) bár a fiam már 10 és fél hónapos. most liliputi szerűt hord még 1,5 napig. :)

amúgy a kocsicipőnk nagyon kafa kis tépőzáras darab volt, mindenki kész volt, h milyen szép, bár csak arra volt jó tényleg, h melegítse a lábát. :)

1. voltam, bár én sem akartam ugatgatni:)

2009. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
képzeljétek el mindig jó minösségü cipőt-szandit vettem a fiamnak még oviba is benti cipönek .10 évesen észre vették hogy lúdtalpas na akkor most hogy is van ez?!
2009. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék vitázni ez ügyben, de sok cikket olvastam már a JÓ cipő és a Csini cipők, illetve a lúdtalp kapcsolatáról:)Illetve magáról a lúdtalpról és kialakulásának okairól!
2009. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

a végén leírja, h csecsemőknek nem kell cipő, tipegő kortól kell erre figyleni.

2009. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen én egyetértek az elöttem íróval.Nekem ugyanezt mondta a védőnő,hogy amíg nem jár folyamatosan addig felesleges a cipő.Nekünk egy tutyink van aminek bőr az alja,és még a játszón is abban tipegünk,persze ő még csak segítséggel!Most szeretnék neki liliputi féle cipőcskét venni,amíg nem stabil a járása!

10 hós fiúcska anyukája

2009. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!