Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőcskét érdemes...

Milyen cipőcskét érdemes venni őszre, majd télre most 8 hós kislánynak, aki már feláll?

Figyelt kérdés

Gondolom rövideesen el is indul.

Milyen cipőt ajánlanátok?


2010. szept. 1. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal volt ennyi idős a lányom, neki egy első lépés betétes siesta bokacipőt vettem. Télre már biztos, hogy kell egy jó minőségű csizma a lábacskájára, bár szerintem sokat nem fog sétálni a hidegben, de megéri vigyázni a lábacskájára mert ha deformálódik sokkal súlyosabb pénzbe kerül a gyógycipő. A csizma vásárlásra szerintem még ráérsz, egyenlőre egy magasabb szárú jó minőségű cipőcskére ruház csak be. Úgy sem lehet kiszámolni, hogy hányas cipőt fog akkor hordani.
2010. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

igen, én is jó minőségűre gondoltam, fontos hogy tartsa a lábát.

De mennyire kell melegnek lennie nekik?mert én ősszel még bőven jó vagyok egy kis balettcipőcskébe, de ő nem fog fázni?

2010. szept. 1. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekivalóban vagy szandit tudsz venni, vagy bokacipőt!Mert muszáj tartani a bokáját!Szóval szerintem a szandi már felesleges!

Amúgy a lányom 6,5 hósan állt fel és most 9 hós 1,5 hónapja körbejár kapaszkódó mellett mindent,főként a nappalit konyhát,de még mindig nem indult el!Mikor feláált 17 volt a lába,most már 19,5 volt a nike szandija augusztusban!Szóval gyorsan nő a lábuk is!

2010. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szandálcipőt vennék neki.
2010. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Őszre elég lesz a magasabb szárú zárt cipő, úgy is lesz rajta zokni vagy harisnya. Arra vigyázz, hogy sokkal nagyobb ne legyen a cipő, mert az is deformálja a kis lábacskáját. Védőnőm elmondása szerint az a jó méret, ha a gyerek feláll a cipőben és még nem bekötött állapotban be tudod dugni az ujjadat hátul a bokájánál.
2010. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!