Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik el féléves babád?...

Hogy alszik el féléves babád? Ringatod, cicin, vagy mgától?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Berakom a kiságyba fürdés után,adok neki puszit,mondom,hogy jó éjszakát,cumi,és alszik.

Behajtom az ajtót.Magától alszik el 2 hós kora óta.Előtte ringattam.

2010. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém általában bealudt cicin, de volt, hogy ébren volt, betettem a kiságyba és magától elaludt. Mióta viszont megtanult forogni, felállni, csakis cicin alszik el, másképp azonnal talpon van és ordít torka szakadtából. Nem hagyja abba magától, sőt teljesen őrjöngésig sír. Így maradt a cici :)
2010. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát amíg cicizett ott aludt el sokszor :) De amúgy lerakom az ágyába, beszélek hozzá, megsimizem, jó éjt puszi, aztán alvás :) Sosem ringattam vagy hasonlók. Ha jól lakott, bármikor bárhol elalszik :)
2010. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hónapos koráig a hasunkon aludt el. Most fürdés után puszi, cumi, és ha nem megy az alvás, akkor esetleg egy kis popsiütögetés. Ettől bealszik szépen.
2010. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napközben pár percig simogatom a hátát, este csak puszi,jó éjt és beteszem az ágyába majd kijövök.
2010. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos babám tápszeres sajnos,így a mi ágyunkon megeszi a kajcsit,oldalára fordul.átöleli a nyunyi kendőjét,s elalszik.Aztán átteszem a kiságyába!Ez az ő elalvási rituáléja,s nincs sírás,s nincs magára sem hagyva.
2010. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!