Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Agoodjak, hogy meg nem jar?

Agoodjak, hogy meg nem jar?

Figyelt kérdés
15 honapos a kislanyom, de meg nem jar. Maszni maszik es ha van kedve fel is kapaszkodik, de meg nem akar jarni. Vigyem orvoshoz vagy meg varjak vele? Az igazsag az, hogy nagyon nem eroltettem, ugyanis ugy gondoltam, hogy majd mikor O fel lesz ra keszulve elindul....most mar nem vagyok annyira biztos benne.
2010. jan. 7. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még. Mit ÉRZEL?
2010. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, fog járni, csak még nem elég bátor hozzá, hogy elinduljon. Ha mászik, fel is tud állni, akkor nincs gond. Minden baba a maga ütemében fejlődik és ezt hagyni is kell. Van amelyik már 10 hónaposan megy, a másik meg 18 hónaposan..ennyi.
2010. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idonkent, ramjon a panik, de alltalaban nem aggodok. Mindig azon voltam, hogy ha mar maszik, es fel is all, akkor minden rendben van az izomzataval. Az lenne a baj ha meg ezt sem csinalna....de azert megis....minden ennyi idos babo a kornyezetunkben jar....habar az enyem mindent kesobb csinalt. Minden esetre koszi a biztatast!
2010. jan. 7. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha mászik, és feláll, akkor tud járni, csak még nem akar. Semmi baja. Ne aggódj. :-)
2010. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koooooooszi! mar meg is nyugodtam!!!!! :)
2010. jan. 7. 13:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!