Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós,7 kg a babám . Milyen...

7 hós,7 kg a babám . Milyen autósülést ajánlotok, ami vízszintesig dönthető?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Espiro Optima nekünk is ilyen van 0-25kg-ig jó. Nagyon szeretjük, menet közbe is tök egyszerű dönteni. Ára se olyan vészes.

szűkítő betétes, 6 fokozatban dönthető, légáteresztős az anyag ami különösen jó nyáron.

[link]

2010. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is most vettünk Espiro optimát. 6,5hós baba anyukája
2010. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a 0-25kg, meg 0-32kg ülések nem túl biztonságosak. Sajnos a legdrágább, de legjobb megoldás az, hogyha az életkorának, súlyának megfelelő ülésben ül, és mind a 4 szakaszt végigjárjátok. Szerintem 7kg-os babának még hordozóban lenne a helye, ugyanis az ülések 9kg-tól ajánlottak. Akkor is, ha már tud ülni a baba, mert a legkevésbé múlik ezen. Fő a biztonság, és azt elég nehéz elhinni, hogy egy 4 kilós újszülettet is ugyanúgy véd az ülés, mint egy 15 kg-os másfél évest, aki testméretre is háromszor akkora.
2010. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a 15.30asválaszolóval értek egyet, bár azt tény, hogy a kilenc kilós határt nehéz betartani, mert pl. az én lányom 17 hósan érte el a 9 kilót. A dönthetőségreől meg csak annyit, hogy menet közben vízszintesig szerientem nem lehet az üléseket dönteni, és egyáltalán azt, hogy megdöntsék csak arra az időre ajánlják amíg a gyerek alszik, mert akkor már nem olyan biztonságos az ülés. a hordozó egyébként addig jó amíg a fejének a felső egyharmada ki nem lóg, akkor muszáj váltani. szóval nem a lába határozza meg.

Bocsánat, hogy nem pontosan a kérdésre válaszoltam, csak szerintem jó ha az ember ilyen biztonsági kérdésekkel tisztában van.

2010. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy szempont, hogyha az öv a legfelső állásban is már a válla alatt indul, tehát nem felülről jön le a vállára, hanem ívet képez, akkor már kicsi a hordozó.
2010. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!