Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS: hogyan kezeljem babám...

SOS: hogyan kezeljem babám hisztijét? Terhes vagyok, és nem bírom idegileg.

Figyelt kérdés

Ma annyira felbosszantott a hisztijével a 17 hónapos kisfiam, hogy teljesen kiborultam, sírtam.

Mi a hatásos módszer a hiszti ellen?

Próbálom értelmesen elmagyarázni, mit lehet és mit nem, de nem érdekli. Értelmes kisfiú, felfogja, amit mondok, de ha valami nem az ő akarata szerint történik, hiszti van. Nem akarom elrontani sem túlzott engedékenységgel, sem túlzott szigorral. Középút van?


2010. jan. 6. 12:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, sokat segítettetek!

12:49-es válaszolónak üzenem: nem ordítok, nem idegbeteg vagyok, hanem a terhességemből kifolyólag nagyon érzékeny.

Sírtam, mert elkeseredtem.

Te hogyan kezeled a hisztit? Mert a kérdésemre nem válaszoltál!!!

2010. jan. 6. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
12.49.-es vagyok ,van gyerekem de én megoldom a problémáinkat és nem ide írogatok tanácsért.Te ismered a gyerekedet old meg,azt az időt is amit a net előtt töltesz inkább a probléma megoldására fordítsd.De most kolyan miért kell megsértődni,hát ha eggyel nem bírsz meg SOS meg ilyenek akkor mit akarsz kezdeni kettővel én ezt most komolyan kérdezem.
2010. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:-)

Te is itt ülsz a net előtt, és ezen az oldalon olvasgatsz, írogatsz. Miért is?

Nem segítettél, de ezek szerint kérdéseket sem teszel fel. Érdekes...

Valószínűleg tökéletes anyuka és ember vagy, akinek soha nincs szüksége semmi tanácsra.

Hát, én gyarló ember vagyok, és néha úgy érzem, nem tudom megoldani a problémáimat, ezért segítséget kérek.

A válaszod pedig eléggé sértő volt, a 12:49-es.

Igen, 2 gyerekkel nehezebb lesz, de itt mindig találni fogok tapasztalt, segítőkész anyukákat!

Köszönöm a válaszod!

2010. jan. 11. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!