Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Órvosi vizsgálatra kéne...

Órvosi vizsgálatra kéne vinnem a babám ebben a hóban. Elvinnétek?

Figyelt kérdés
A szokásos mérés,jólvan-egészséges-e kontrol.7 hónapos,tehát nem státuszmérés.Nincs messze.Jó időben gyalog 10 perc,de most kocsiba se ülnék.Azt se tudom,hogy a babakocsit lehet-e ilyen időben tolni.
2010. jan. 6. 09:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia. Mi reggel 8ra mentünk védőnőhöz, most értünk haza. Tök jó volt rallizni a babakocsival, főleg olyan helyeken ahol az útról eltolták a havat és pont a járda szélén volt a kupac amin át kellett verekedni magunkat. A tüdőmet kiköptem mire oda és vissza értünk, de jó volt. Lányom be is aludt hazafelé, úgy csempésztem be az ágyába :o)
2010. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi az offért, csak annak üzenek, hogy aki nem érti, hogy minek kivinni egy 4 hós babát minden nap.

Tehát az én fiam 3és fél hós, de muszáj vele minden nap legalább fél órát sétálni, csak akkor nem viszem, ha nagyon esik az eső, de hóban viszem. Neki nem elég a szellőztetés, 2-3 naponta séta, ha nem sétálunk egy nap, akkor meg lehet őrülni vele idebent, egyáltalán nem alszik napközben, csak ordít.

Nekünk jó nagy kerekű kocsink van, így azzal nagyon jól tudunk közlekedni, direkt az ilyen problémák miatt választottunk nagy kerekűt. Apa is imád vele rallizni, babuci meg élvezi. :) Ha esik a hó, jól felöltöztetem, a kocsira teszek egy textilpelust, hogy mégse a hideg levegőt szívja be + ráhúzom a kis esővédőt, hogy ne ázzon el a kocsi.

Épp ma mondták a tévében, hogy minél többször van egy csecsemő levegőn, annál jobban fejlődik az idegrendszere és az immunrendszere.

2010. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
Teljes mértékbern csatlakozom utolsóhoz.
2010. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!