Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Órvosi vizsgálatra kéne...

Órvosi vizsgálatra kéne vinnem a babám ebben a hóban. Elvinnétek?

Figyelt kérdés
A szokásos mérés,jólvan-egészséges-e kontrol.7 hónapos,tehát nem státuszmérés.Nincs messze.Jó időben gyalog 10 perc,de most kocsiba se ülnék.Azt se tudom,hogy a babakocsit lehet-e ilyen időben tolni.
2010. jan. 6. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én elvinném,amúgy is megyünk sétálni,vagy szánkóba rakom.talán jobban is jártok,mert a kicsi babákkal biztos nem indulnak el,így kevesebbet kell várnod.főleg ha nincs túl messze.
2010. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én vinném.Séta amúgy is kell,a járda meg gondolom nagyjából takarítva van.Ha hóról beszélnük....Mi csak orkánban nem megynük,meg szakadó esőben.De ha "csak" esik,akkor is.
2010. jan. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinném.Nálunk szólt is az orvos,hogy ha a baba nem beteg,csak a szokásos mérés miatt mennénk,akkor a nagy hidegben,esőben,szélben,hóban ne vigyük.
2010. jan. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok:ne haragudjanak meg azok az anyukák,akik nem viszik ilyen időben a babájukat,de én ezt sosem értettem.A levegő kell,nincs mínusz 20 fok,akkor meg miért nem lehet kivinni?
2010. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Levegőre kiviszem,mert fedett a garázs.Kicsi szánkónk nincs,mert még úgyse ül.Engem az zavar,hogy a járdán tudom tolni a kocsit?Tiszta hó minden.
2010. jan. 6. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Én is kiviszem a hóban is sétálni 4 hós babámat,ma is megyek.Nem tudom nálunk mekkora a hó.Én akkor kijavítom a válaszomat: Ha csak azért mennél,mert orvoshoz kell vinni,akkor nem vinném.Ezt azért írom,mert azt mondta,hogy most kocsiba se ülne.

2010. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*náluk mekkora a hó
2010. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Följött apu a hólapátolásból.Azt mondta igaz,hogy 6-7cm a hó,de ez csak hej-hó :-),mert olvad az alja.Úgyhogy kocsiba ülünk és megyünk.(Még sose próbáltam babakocsit hóban tolni.Csak ezért dillemáztam.)Köszi a válaszotokat.
2010. jan. 6. 09:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én pl. nem tudom tólni a babakocsit a hóban, mert a kerekére rátapad a hó! Nálunk sajnos nem nagyon takarítják a járdákat, magammal meg nem akarok ki*-ni, mi ezért nem megyünk hóesésben sétálni. Jó tudni, hogy nem mindenhol van ez így.:)
2010. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Jó-jó hogy kell a levegő a gyereknek, de kérdem én, egy 4 hónapos csecsemőnek mi a fenének minden nap sétálni, akár szakadó hóesésben vagy mittudom én?! Egy ekkora gyereknek bőven elég napi 2x szellőztetés és mondjuk 2-3 naponta séta. Az már más amikor később már jár a gyerkőc és kell neki a mozgás. Az is más, hogy anyukának kell a kimozdulás, így vagyok ezzel én is, de ha arra gondolok, hogy kb fél óra mire összeszedem magunkat+amíg lecipelem a gyereket a 3. emeletről, előkotrom a babakocsit a tárolóból, stb, akkor a szőr is feláll a hátamon.... nekünk is esedékes lenne a doki, de szerintem én holnap viszem. MOst is esik, de közben olvad is, tiszta latyak minden.
2010. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!