Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hós babám 1 hete nem kakilt!...

1 hós babám 1 hete nem kakilt! Fél glicerines kúpot adhatok neki? Nem árthat? Orvossal beszéljek előtte?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp add!!!
2010. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Anyatejes babánál ez még lehet normális.

Jól hasznosítja a tápanyagot.

Ha tápit eszik, feltétlen adj neki. De lehet, hogy én amúgy is adnék.

A kislányomnál két hónaposan volt, hogy 'ragacsosat' kakilt, alig tudta kinyomni, nagyon kínlódott, sírt. Akkor fél kúpot adtam neki.

A lényeg, hogy túl sűrűn ne csináld, mert akkor nem lesz saját ingere.

2010. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak negyedet adj neki,hosszában elvágva !
2010. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máskor,ha ilyen van inkább Laevolac szirupot adj az kíméletesebb,mint a kúp.Amúgy adj nyugodtan felet,nem tudom miért írta az utolsó,hogy negyedet adj.
2010. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hőmérő, szélcső is segíthet. Kakilási ingert okoz, és kinyomja, amit akar. Nem lehet rászokni.
2010. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!MIndenképpen beszélj előtte dokival!

Az én kisláníom 2hósan 8napig nem kakilt!A 7.napon elvittem dokihoz!

Szegényemet"megkínozta"mert felnyult a kis fenekébe!Azt mondta,hogy nincs széklet a belecskéjében,mert annyira jól hasznosítja az anyatejet,hogy nem képződik salakanyag!Próbáld meg először a levolac szirupot!

2010. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!