Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom kólát itatott a...

Anyósom kólát itatott a 10hónapos babámmal. Lehet valami baja? Az anyóssal, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani a párom annyát, de ez már több a soknál...
2011. jan. 27. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyszeri adagtól nem igen lesz különösebb baja.

Max a buborékok hasfájást, vagy a koffein álmatlanságot okoz neki...

De azért ezt már tényleg nem tudom hogy gondolta az anyósod..

És a párod - nem szól semmit?

2011. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg neki, hogy legyen kedves és többet ne adjon neki kólát, mert gyereknek nem való!
2011. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Egy alkalomtól biztos nem lesz baja. Ismerek egy kisfiút, aki már 1 évesen gyakran itta. Az anyósoddal meg meg kéne értetni, hogy a kóla felnőttnek is ártalmas, nemhogy egy babának.
2011. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Mért lenne baja, nem méreg. Egyszeri alkalom volt. Nem fog kólázni többet, reméljük soha nem is fogja szeretni azt a szintetikus cukros löttyöt. Mond meg őszintén neki, hogy mit gondolsz!
2011. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Én épp ma szóltam rá az anyósomra,mert ő meg olyan olcsó tescós lekvárral etette a 10,5hónapos kislányom amibe minden van csak gyümölcs nem,és tele van tartósítószerrel.
2011. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy alkalomtól nem lesz baja! Anyósodnak meg illedelmesen kérd meg,hogy többet ne adjon neki kólát! Egyszer arra léptem be a konyhába,hogy a kb fél éves babámat kólával itatják,én azonnal szóltam érte!
2011. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

kerek perec mond meg neki, hogy többet ilyet ne, és csak olyat adjon neki, amit te már adtál

tapasztalatból mondom, hogy ha nem mondod meg egyenesen, akkor még sokszor belefutsz ilyenbe

(mondjuk az én anyósom olyan, hogy hiába mondok bármit, akkor is adja, de remélhetőleg a tied majd érteni fog a szóból :)

2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Baja biztos nem lesz!Én biztos nem adnám az anyósom kezébe egy ideig a gyereket, hogy tanuljon az esetből és többet ilyet ne csináljon!Az én kisfiam 7 hós és Én is haragszom ha olyannal akarják megitatni vagy etetni ami neki még nem való!
2011. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszülők ilyenek, azt hiszik, hogy az anyukák minden jótól eltiltják a gyereket, és majd ők megmutatják...

Mennyi ilyen lesz még később, majd ha ehet már nasit, annyi mű dologgal megetetik, amiről nem is tudsz majd.

2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én konkrétan egy korty kólától este már alig alszok el,és úgy ver a szívem mint a barom.Mindenkire máshogy hát,én nem tudom egy 10 hónapos babának biztos nem tett jót.nagy baja nem lesz tőle,legfeljebb nem alszik el annyira hamar.anyós nak meg mond meg nem adjon neki,de ne legyél ennyire szerény,mi van a pálinkát adott volna neki?azt se mernéd elmondani neki?megbántani?
2011. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!