Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom kólát itatott a...

Anyósom kólát itatott a 10hónapos babámmal. Lehet valami baja? Az anyóssal, hogy beszéljek?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani a párom annyát, de ez már több a soknál...
2011. jan. 27. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg neki hogy ne adjon neki kólát4A lányom 5 éves, nagyon ritkán kap , de nem jellemző!Inkább csak vendégségbe, stb!Anno apósom adott a sógornőm kislányának egy pár kortyot, kb 8-10 hónapos lehetett akkor a kislány, és totál felpörgette a gyereket!!Nem való nekik a kóla!
2011. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Huhh én biztos kiosztanám anyósomat!Én már a múltkor azért kivertem a balhét mert a 7 hósomnak másfél narancs kifacsart levét odaadta(én még ekkor nem adtam neki és még nem is terveztem merthogy citrusféléket 1 éves kor körül mondják)De nem ezen van a hangsúly hanem,hogy hogy veszi a bátorságot,hogy ő önállósítsa magát??????????A nagyik feladata,hogy szeretgessék az unokát és nem az,hogy mindennel tömjék a gyereket az anyja tudta nélkül!Miért nem kérdezi meg előtte,hogy "Te figyi adtál-e már narancsot a gyereknek?"Engem ez nagyon felháborít!
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

magyarázd el neki, hogy mérgező anyagokat direkt nem adunk a gyereknek, épp elég, amit nem tudunk kikerülni. és hogy a víz a legegészségesebb.


döbbenet, mit ki nem találnak az anyósok!

2011. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy lehet, hogy értelmes, intelligens embereknek teljesen elmegy az esze, ha unokájuk születik?!

Van egy ismerős nyugdíjas házaspár, mindketten diplomásak, vezető beosztásban voltak egész életükben. Az asszony mondja, hogy amikor nem tudta szoptatni a gyerekeket, nem adott ő nekik tápszert, mert attól meghíztak, inkább tehéntejet. A védőnőnek nem szólt róla, nem érdekelte a véleménye. Kolbászt ettek már 10 hónaposan! Ő soha nem félt az olyanoktól, hogy bármi bajuk lehet tőle, hát nem is lett bajuk!

A férje meg karácsony után mesélte büszkén, hogy a négy hónapos unokájuk, aki anyatejen kívül még mást nem kapott, mennyire remegett a zselés szaloncukorért, hát adott neki belőle! Ugyan mááár, nem lesz tőle semmi baja!

És totál lesajnálnak, amikor mondom, hogy én ilyeneket nem csinálok a gyerekemmel.

Nem tudom felfogni, hogy juthat eszébe valakinek, hogy egy csecsemő, aki nem ismer más ízt, mint az anyatejét, ugyan hogy kívánhatná meg a zselés szaloncukrot?! Aztán meg hogy lehet olyat ledugni a torkán szegénynek?!

Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak az ilyenektől mindig olyan mérges leszek, hogy jólesett kicsit kidühöngeni magam.

2011. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!