Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon hideg van (minuszok)...

Ha nagyon hideg van (minuszok) akkor akár hetekig nem megyünk ki a babámmal, de szellőztetem a lakást, akkor ez egyesek szerint miért olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Én sem szivesen megyek ki ha igazán hideg van,nem jó érzés még levegőt venni sem. Olyankor bent játszunk.


A védőnő is azt javasolta,hoyg -5 fokban vagy ha ennél is hidegebb van ne nagyon menjnk sétálni. 7 hós a babám.


Mégis vannak,akik megszólnak emiatt.


2010. jan. 5. 12:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a ködöt. A köd azt jelenti, hogy a nagyon hideg levegőben kicsapódik a vízpára. A vízcseppekben valóban kórokozók telepednek meg. Ha ezt a gyerek beszívja, akkor gyakorlatilag a tüdejébe szívja be ezt a baromi hideg, kórokozókkal telített vizet. Ez nem egészséges.
2010. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%
és nyáron, ha párás az idő, vagy tengerparton?
2010. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem érti, hogy ködben miért nem lehet sétálni keressen rá az interneten vagy vigye ki a babáját és bizonyítsa be, hogy nincs igazuk azoknak akik nem viszik.

Pontozzatok le, de szerintem felesleges ezen a ködön lovagolni.

2010. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%

Nekem két gyrekekem van sokat vannak levegőn, a nagy tíz éves, kicsi 10 hónapos, és még egyiknek sem lett semmi baja ködtől ,hidegtő stb... nem aszalom őket a lakásban.

És van amikor menni kell, mint pl nemsokára nekem a nagyért a suliba.

Basszus amikor mi kicsik voltunk, vittek sétálni, vagy a levegőn játszottunk.

2010. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amikor anyám kicsi volt, akkor minden tizedik gyerek meghalt gyermekbénulásban, vagy agyhártyagyulladásban. Basszus, ez nem érv, csak hogy stílszerű legyek :(
2010. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
akkor ki se mozdulj márciusig!
2010. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A szellőztetés muszáj! Mi vidéken lakunk, de nem vagyunk minden nap kint, mert hiába vidék a szmog az mégse tesz jót a babánk - most 8 hónapos - ja és errefelé mindig akad pár idősödő szomszéd akinek mániája égetni az avart. Megjegyzem olyankor még a szellőztetés is trükkös. Olyankor biztosan nem viszem ki a gyereket...Anno úgy gondoltam egész nap kint fogunk mászkálni, de mégsem így van. A friss levegő azonban biztosan nagyon fontos!!
2011. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!