Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Éreztél hasonlót?

Őszintén! Éreztél hasonlót?

Figyelt kérdés

Érezted úgy hogy vége nincs tovább nem vagy képes felnevelni a gyermeked?

Egyik nap nagyon ramatyul voltam testileg lelkileg,és úgy éreztem Én erre nem vagyok képes.

Hogy nemtudom végigcsinálni.

Imádom a Fiam,hisz minden percem Ő teszi boldoggá,és lelkiismeretfurdolásom van,hogy ilyen gondolatok támadtak bennem.

Úgy éreztem csödöt mondtam.Pedig semmi gond nincs,csak a kialvatlanság,fogzás végett.

Nagyon okos,ügyes baba,az elejétől úgy neveltem hogy el játszon egy maga,ne legyen akaratos aki csak kézben van el.Most jól jön mivel jön a kistesó.

Mégcsak 9 hónapos,és mégis csak Én vagyok az anyuci és igényli hogy csússzunk,másszunk,sétáljunk.Ez délutántól szinte fürcsiig szeretné.

Ahogy lerakom szabályossan kacag,és örül,mivel nincs "dutyiba".

Fura,de kézbe nem szeret lenni.

Nem ül meg,egy percre sem.

Azt szereti ha leteszem menni,mászni.

De néha már nem bírom.

Hogy segíthetnék magunkon,hogy mindegyikünknek jó legyen.

Nekem Ő nem teher,de félek ha nem pihenek csak egy kicsit,a pocaklakó lemarad a fejlőésbe,igyis már le van.

De Őt nem zárhatom csak az ágyba,mert mozogni akar mindig.

Hogy oldjam meg?Mit tegyek?

Bocsi ha zagyván irtam,elég fejfájós napom van.

Köszi mindenkinek,akicsak egy kicsit is lelkitámasz.


2010. jan. 5. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia.Én 29 hetes pocakos vagyok,a kisfiam 15 hónapos.Nekem az eleje nagyon nehéz volt a rengeteg hányás meg rosszullét miatt.Most hogy kb.1 hónapja csak ritkán hányok,sokkal jobban vagyok,de valamikor még ilyenkor is kiborulok,pedig nekem a párom sokat tud segíteni(más a munkaidő beosztása).Nekem annyival jobb hogy már jár a babám,nagyon keveset kell cipelni.DE.Egyáltalán nincs el egyedül,mindig igényli a foglalkozást.Ha apa itthon van akkor én fejre is állhatok akkor is csak apával játszik,apa etetheti,apa fürdetheti...

Vigasztaljon a tudat,hogy már nincs sok hátra.Kitartás és tényleg hagyd hogy egyedül játszon.Feküdj le mellé a földre egy plédre vagy matracra és pihenj:)

2010. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
első vagyok.1 éves a babám,de sokat nem javul a helyzet,mozgás terén,most kezd menni,és több dolgot elér,így folyamatosan felfedez.ugy hogy most abba ne nagyon reménykedj,hogy javulni fog,pedig az én babám még az a nyugodtabb típus,sokat játszik de ez a kor sajátossága hogy ilyenek.nyugi a babának nem lesz semmi baja,mitől is lenne.csak azt tudom mondani,hogy használd ki az ő alvásidejét alvásra.és 6 órakor mikor apa megjön,menj sétálj egy 20 percet,az is sokat segít.
2010. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!