Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El van maradva 5 hónapos lányom?

El van maradva 5 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
A napokban töltötte az 5 hónapot.Még nem fordult meg egyszer sem (a védőnő szerint lusta,de azért megnézi jövőhéten gyógytornász).Imád hason lenni,fekvőtámaszozik:)Sokszor kell ölben cipleni,mert szereti az új dolgokat,mindent megfogdos.Egyébként vigyorog egész nap,jókedvű,bár kb 10 perc alatt mindent megun.Két hete kezdtük kóstolni az új ízeket,de nem nagyon vevő arra sem (csak anyatejes).Tudom,hogy ezzel még ráér,de épp most láttam egy ismerős babáját képeken,aki fiatalabb mint mi,és csokit eszik meg túrórudit.Ő már fogdossa a lábfejét,az enyém el sem éri,csal a térdét találja meg fürdés után.Nem kövér pedig,annak ellenére,hogy 8,4 kiló.Eddig nem pánikoltam,de ahogy megláttam,hogy ez a gyerek miket csinál,úgy érzem,mintha rettentően le lennénk maradva.Persze tudom,ne hasonlítgassam,meg nem egyformán fejlődnek,de ennyire?
2010. jan. 5. 07:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kislányom ügyesen forgolódik,de csak a keményebb felületeken,pl.kókuszmatrac.a mi ágyunkon picit puhább a matrac,ott nehezebb a forgás is,mert belesüpped kissé,így ott egyáltalán meg sem próbálja még csak az oldalra fordulást sem nincs kedve.Te meg nehogy adj túrórudit a babádnak akármit is mondd az ismerősöd.Úristen,annyira felhúztam magam a csokievő babán,hogy az anyját jól szájba vágnám,hogy ilyen OSTOBA!!!!PRIMITÍV!!!!és nagyon nAGYON sokat árt vele annak a szegény babának.6 hós koráig elég nekik az anyatej is,ha van elegendő és ne aggódj,mindent jól csinálsz.
2010. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
09:08-as hozzászóló " az én lányom 9 hónaposan volt 8,5 kiló, szerintem a 8,4 kiló 5 hónaposan kicsit sok, talán emiatt mozog nehezen." Igen, ahogy én is írtam, hasonló cipőben járok. a most 7 hónapos fiam már több mint 10 kg, pedig nem eszik semmivel sem többet mint a többi gyerek. Igaz már nem anyatejes, de sok zöldséget, gyümit kap. Az a baj, mindig ilyen gyorsan fejlődött, ezért mozog nehezebben. De ahogy más is írta, nem maradnak örökre a hátukon :)
2010. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!