Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevesebb lesz a tejem, ha 6...

Kevesebb lesz a tejem, ha 6 után már nem eszek, és mellőzöm a cukrosat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a gyermekágyon, hogy nem enni kell sokat hanem inni min.3L szénsavmentes vizet egy nap.
2010. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó hogy feltetted ezt a kérdést! Én csak pár napja figyelek így oda, hogy 6 után nincs szénhidrát viszont sok ásványvíz igen. Eddig nem vettem észre, hogy csökkenne a tejem.
2010. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 30 kilót szedtem fel a terhességem alatt,mire 6hónapos lett a fiam le tudtam adni ebből 20-at.Nagyon keveset ettem,sokat mozogtam,és a fő étkezésem a reggeli volt az is csak valami madárnak való mennyiség.Sokat ittam.Cukor tartalmú ételhez,italhoz nem is nyúltam.Most 13hónapos a fiam,és az a +10kiló már szerencsére eltűnt,és a lényeg,még mindig sok tejem van,volt,és nagyon úgy tűnik hogy még sokáig lesz is...Azt hiszem kicsit alkat függő is a dolog,de szerintem ha megfigyeled észre veszed majd ha csökkenne a tejcsid mennyisége.
2010. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!