Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá 16 hós kislányo...

Hogy vegyem rá 16 hós kislányomat, hogy ne szaggassa a tapétát? Vagy egyáltalán arra, hogy amit már ezerszer elmondtam neki, hogy nem szabad, ne csinálja újra és újra?

Figyelt kérdés
El lett mondva szépen, többször is. Kiabáltam is rá sajnos és legvégül már egy picit rácsaptam a kezére. Erre ő elkezdett panaszkodni, mutatta a kezét és várta, hogy megvigasztaljam. Elmagyaráztam neki, hogy nem vigasztalom meg, mert rosszat tett. 5 perc múlva elfelejtette.
2010. jan. 4. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez ebben a korban így van,én is ezzel kínlódom.Sajnos sok türelem kell,és bizony újra meg újra el kell mondani neki.Lányomon azt vettem észre,ha nem csinálok akkora bajt belőle,csak elmondom hogy nem lehet,akkor nem ismétli a rosszat annyit,de ha látja rajtam hogy jól felhúztam magam,na akkor csakazértis.
2010. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!