Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák észrevettétek hogy...

Kismamák észrevettétek hogy itt az év eleje és tele vagyunk "hogyan fogyunk" kérdéssel?

Figyelt kérdés
Mindenki gondolom megfogadta hogy lefogy. Akik sikeresen fogytak megoszthatnák velünk a "titkot". :))
2010. jan. 4. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam ez nem "csak " esztétikai kérdés :( Alig bírok menni ,olyan sok a feleslegem ! Én is várom a tanácsokat !
2010. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1200 kalóriás diétát csinálok 3 hónapja, lement kb. 12 kg. még 10et szeretnék, úgyhogy ezt fogom tovább is folytatni. a titok annyi, hogy nézem, miben mennyi a kalória, elosztok egy napra 1200-at, és már mennek is lefelé a kilók. szoptatás mellett ezt nem szabad csinálni, én is megvártam, amíg vége lett annak az időszaknak.
2010. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19 hónapos a fiam. a párom szilveszterkor megkérte a kezem. na puff. van rajtam majdnem 20 kiló. az esküvőt meg nyárra akakrja. mától van a nagy elhatározás, h lefogyok. nem tudom, h bejön-e, de azt találtam ki, h kevesebb kaja, no cukor meg süti és társai. szóval odafigyelek, h mit eszek. 6 után semmit elméletileg:)))

emellett futás, és hasizomgyakorlatok. remélem 3 hónap múlva már vmi látszani fog.

2010. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

minden este, fürdés előtt 10 perc torna. nem sok de ez tuti megcsinálom, néhány felülés, guggolás, oldalfordítás...

ezt mind a fürdőszobában így senkit nem zavarok.

kistányérból eszek, azt nem lehet annyira megpakolni, és megiszon utána egy nagy pohár bubis vizet, ez eltelít.

édesség, csak délelőtt.

ha estefele mégis valamit rágcsálnék a gyerek kölesgolyójából eszem. és szintén iszom egy pohár bubis vizet

esetleg gyorsan fogatmosok, utálom a mentolos ízre bármi mást enni inni.

sok sikert nektek, nekem ez bevált

a torna minden nap kötelező, a fürdés és a fogmosás melett. 10 percbe nem halunk bele.

2010. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Réka dvd-vel tornázok naponta perc hasizmot. Ezen kívül nem eszek semmilyen édességet, de egyébként mindent eszek, amennyi jól esik. Havi 2kg ment így le.
2010. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!