Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen? Elképzelhetőnek...

Létezik ilyen? Elképzelhetőnek tartjátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos. 7 hónapos korában vissza kellett mennem dolgozni. Azóta van egy dadusa, aki nappal Vele van, itthon, Nálunk. Úgy tűnik, remekül elvannak, kislányom szereti a lányt, aki vigyáz Rá, sem evés, sem alvás, sem kedélyállapot szintjén nem vehető észre, hogy bármi hatással van Rá a "hiányom", viszont érdekes módon, pont 7 hónapos kora óta mintha megállt volna a mozgásfejlődése. Addig minden a "nagykönyv" szerint történt, azóta viszont semmi. Tehát, forgolászik (4 hónapos kora óta), 6 hónapos kora óta ül, kúszik, viszont még mindig nem mászik, nem áll fel, szóval semmi lényeges fejlődés. Lehet ennek köze ahhoz, hogy történt ez a számára nagy változás?
2010. jan. 3. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én babámat műteni kellett, ebből kifolyólag voltunk ct-n. Volt ott egy baba, aki a tieddel egyidős volt és ő sem csinált semmit az ülésen kivül-ezért a neurológus küldte ct-re, hátha találnak nála valamit. Nem tudom, hogy mi lett nála az eredmény.

Szerintem neurológushoz is vidd el, jobb ötletem nincs.

2010. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, megyünk oda is, pont holnap, a gyógytornász javasolta, csakhogy tuti legyen, hogy nincs semmi baj. Remélem nem is lesz. Holnap kiderül. Szorítsatok!
2010. jan. 4. 18:05
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi volt a ct-n? Minden rendben?
2010. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jaj, de aranyos vagy, köszi az érdeklődést. Nem találtak semmit Nála szerencsére. Összesen annyit, azt is a neurológus, hogy a bal Achilles-e kicsit merev. Úgyhogy megnyugodtam, kislányomnak semmi szervi baja nincs. Mindenesetre, a neurológus javasolta, hogy folytassuk a tornát a Dévényes gyógytornásszal, mert az csak használ, akkor is, ha semmi baja. Illetve, visszarendelt egy hónap múlva, hogy azért biztos,, ami biztos alapon, mégegyszer ránéz a manómra. Járunk továbbra is tehát tornára, és remélem, hamarosan lesz eredmény is. Mégegyszer köszi az érdeklődést. :-)
2010. jan. 6. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!