Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy kevés a tejem de mégis nyugis a babám? Vagy ha nem lakna jól akkor sírna?

Figyelt kérdés
Rendesen alszik, csak én érzem olyan lötyinek a ciciket, és már két ciciből szoptatok néha. 3,5 hós a babám.
2010. máj. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha nyugodtan alszik, nem lehet gond :) Amikor majd több tej kell neki, jelezni fog. Sűrűbben kel és kéri majd a cicit.
2010. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk erre azt mondta, hogy ő már találkozott olyan babával, aki nyugodt volt, jól aludt, pedig nem fejlődött rendesen, kevés volt neki a tej.

A hízását nézd inkább, hetente egyszer mérd meg, mindig ugyanabban az időben. Heti min. 100-120 gramm vagy havi min. 450 gramm hízás már jó, én így tudom legalábbis.

2010. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, épp le akartam azt is írni, amit a második válaszoló :) Igaza van, heti egyszeri mérés, mi vasárnap fürdés előtt szoktuk. A küldönbség annyi, hogy én heti 150-200 g közötti hízást tudok optimálisnak.
2010. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom aludt mint a bunda, nem nyafogott, de nem is hízott! Az orvos közölte, hogy éppen csak annyit eszik amivel elvegetál, épphogy éhen nem hal. Pocsék érzés volt ezt hallani. Kapott tápszert, aztán hetente mértük az elején, 1 hónappal később már csak havontaa voltam hajlandó. Sosem lett husis, duci, de legalább hízott valamennyit, bár a születési súlyát még most sem háromszorozta meg, pedig már 22 hónapos, de amúgy meg jó magas. (de már közel járunk)

Én is azt tanácsolom, hogy hetente egyszer mérd le, ha hízik akkor nincs baj.

2010. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. máj. 28. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!