Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nincs 10 hónapos a babám,...

Még nincs 10 hónapos a babám, de ma elindult egyedül sétafikálni. Nem túl korai ez még?

Figyelt kérdés

1,5 métereket sétál minden kapaszkodó nélkül, s tény, hogy nagyon tetszik neki.

Tulképpen én is örülök neki, s számítottam is rá, hogy hamar elindul, mert már pár napja egyedül is megállt, csak azért aggódom egy kicsit, mert olvastam, hogy ha túl korán kezd a gyerek állni, járni stb. akkor később tanulási nehézségei lehetnek. Vagy ez egy marhaság?


2010. jan. 3. 21:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, hát... neked sem lehet egyszerű. Az én babám legalább eszik viszonylag normálisan. Igaz, már nem szopik sajnos.


Remélem, "kinövik" ezt a apróságot maguktól. Én azért ha találok egy értelmes szakembert, azért konzultálok vele.

Egyelőre az orvosa és a védőnő csak méregeti, beírogatja, de nem tesz és nem mond semmit.

Igaz ez már eltér az eredeti kérdéskörtől, de mindenesetre felcsillant a szemem, mikor írtál, mint "sorstárs". :-)


A többieknek is nagyon köszönöm a választ! A járással kapcsolatban azért megnyugtattatok.

2010. jan. 5. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!