Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom át akar állni a...

Kislányom át akar állni a napi 1 alvásra? 1 éves (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Kb. 3 héttel ezelőttig napi kétszer aludt másfél órát, kb. 10-től és fél 3-tól. aztán a délellőtti alvása 45 percre csökkent. Két napja csak 1x alszik, tegnap du. 2-ig húzta, aztán aludt 2 órát séta közben, ma pedig délelőtt 11.30-tól szintén 2 órát. Mire számítsak?
2010. jan. 3. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 13hós és 1 hete állt át az egyszeri alvásra!

Előtte ős is 11töl és 4töl aludt!

Most csak ebéd után de ez változó,van amikor 2ig bírja de van amikor 1kor már elalszik!Viszont este is 1 órával korábban elalszik és reggel 7kor kel!Próbáld meg lefoglalni,hogy kibírja 1-2 óráig és egy-két nap és rááll!

Én ebéd után játszottam vele mindenfélét,bújocska fogocska:)!Amit szeret!Első pár nap kicsit nyűglődött,de hamar ráállt!

Sok sikert!

2010. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam fokozatosan állt át a napi egyszeri alvásra, kb. 3 hónapig egyik nap kétszer aludt, másik nap csak egyszer, 14-17 hónapos kora körül

2010. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is készül átállni az egyszeri alvásra. Nálunk ez egyik napról a másikra történt, egy hét alatt beállt az új rendszer (na jó ez azért túlzás, ingadozik a déli alvás ideje). Annyit tehetsz esetleg, hogyha délelőtt 11 körül akarna elaludni akkor megpróbálod délig húzni hátha hamarabb átáll.
2010. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Az én lányom 9 hós kora óta csak egyszer hajlandó aludni. És újabban azt játssza hogy nem akar aludni csak ha kiviszem sétálni. 14 hós (már 2 nap megcsinálta az elmúlt héten hogy nem tudtam elaltatni és nonstop fenn volt reggeltől estig. És nem volt nyűgös, nem is látszott igazán álmosnak. Hihetetlen.)
2010. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!