Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja minden este...

Miért csinálja minden este ezt a kislányom? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Minden este fürdés után nagyon raplis.Húzza magát és össze vissza kapálózik a cicin.Ez megy 10óráig amíg el nem alszik.(cicin alszik el)Ha elveszem a cicit 5percig elvan aztán tombol.1hete ez megy 2napja megjött a mensim.Segitenétek?Már nemtudom mit tehetnék vele!8hetes kislány anyukája
2011. márc. 13. 11:52
 1/5 csill79 ***** válasza:
Szerintem vagy kevesebb a tejed estére és nem tetszik neki:),vagy más íze van,mert megjött.Az Én kislányom el sem fogadta amikor megjött.Szerintem el fog múlni nála ez a hiszti.
2011. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézusom!Ettől féltem.Most akkor kéne pótlást adnom neki este?Ez csak addig tart míg megvan?Köszi a válaszod!
2011. márc. 13. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ne pánikolj, nem kell még pótlás,te érzed mennyi tejed van,esetleg próbaképpen mérd meg evés előtt a kicsit,és utána, vagy fejjél le egy adagot és meglátod.Ez inkább hasfájásra utal.Nálunk ugyanez volt, csak neki 6 hetes kora körül jött elő, délután 5-től hétig volt ugyanez aztán aludt.Kipróbáltunk mindent nekünk bevált a Gripwater,rá másfél hónapra kinőtte,mintha sosem lett volna. Boldog babázást:)
2011. márc. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk is csinálta ezt!mire rájöttünk mi baja van már kész rémálom volt az esténk!nálunk az volt a baj hogy ő még nem volt álmos,de mivel nekünk az 1.babánk és mindenkitől azt hallottam hogy 19óra körül fürdés,cici stb..én is így csináltam és vártam hogy miért nem alszik,mit rángatózik?aztán egyszer gondoltam jól van,akkor nem kell aludnod,majd később megpróbáljuk újra és bevált!tudom hogy sokat nem tartják normális dolognak hogy egy ilyen pici baba 10 körül alszik el,de nem egyformák!az enyém a mai napig 10-11 körül alszik el este!ja és én semmi képen nem adnék tápszert neki!szoptasd olyan gyakran ahogy ő kéri és megint beindul majd!

2011. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, mi sem erőltettük a korai alvást, 5 hónapos korában még gyakran 10 körül aludt el, szép lassan tolódik egyre korábbra, most 7 hósan kezdi elhagyni a 3. napközbeni alvást, és így hamarabb le lehet tenni, 8 körül általában már alszik. Bár ez nem biztos, hogy válasz az alapproblémára, lehet, hogy tényleg fáj a pocakja, vagy nem evett eleget. Én nem teljesen értem, mit jelent az, hogy "elveszem a cicit", és hogy "elvan". Akkor veszed le a ciciről, amikor elalszik? És 5 perc után felébred és sír?
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!