Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom miért...

7 hónapos kislányom miért üvöltött és nem vacsorázott ma? Részletek lent.

Figyelt kérdés

30.-án lesz 7 hónapos a kislányom! 2 hónapos kora óta tápszert eszik és 3 hónapos kora óta hozzátáplálok szép lassan. Most már tejtermékeken kívül eszik mindent!


A napi étrendünk:

Reggel 200 ml tápszer

Tízórai: amennyi jólesik neki gyümölcs

Ebéd: Főzelék

Uzsi: 200-230 ml tápszer, vagy esetleg ha kevesett eszik akkor kicsit később tejpép, vagy üveges bébikaja


Vacsi: Tápszer 200-230 ml


Január 11.-én jött ki az alsó jobb oldali foga, majd 15.-én a második alsó mellette bal oldalt! Kicsit nyügi volt de nem volt vészes 3éjszaka sirdogált fel de vissza is aludt ki sem kellett vennem.


Most 2 napja megint nyügös napközben azt vettem észre de néha meg rá sem ismerni olyan szuper kedve van.

Ma is nagyon virgonc volt jött a szokásos fürdés aztán töröközés öltözés pizsibe, orrszivás és ahogy apukájával( mert vele szokott vacsizni) szóval ahogy leültek hogy kapja a tápszert naaaaaaaagy-nagyy üvöltésbe kezdet! Ordítás,síkitás, már egy ideig levegőt sem vett nagyon megilyedtem de csak üvöltött! :( sétáltam vele odamentem olyan helyekre amin mindig vidám lett,most nem! Néha elhalgatott majd újra kezdte az ordítást (mert ez nem sírás volt annál sokkal több). Aztán a kinyitottam egy üveges kekszes tejberizst és azt adtam neki elöször mint aki nem evett egész nap ette a negyedét egy pillanatra nem adtam neki egyből a köv. kanállal újabb üvöltés 5 percig aztán teát adtam és az 125 ml egyből bevágott(eközben próbálkoztam a tápszerrel de nagy-nagy üvöltés volt tőle) és ezután ismét tea cumi be és elaludt. Most alszik!


Az állán apró pöttyök vannak amik eddig nem voltak, de a nyála is folydogált elég sok de úgy hogy az alsó ajkát mindig bekapja és folyatja ki!


Bocsi túl hosszú lettem, de ez most mi lehet? Felső fog? jobban megszenved vele? pedig nem duzzadt és nem is fehér . nem láttam semmit (már amennyire hagyja megnézni...)


Nagyon megijedtem most hogy nem tudtam megnyugtatni!


Köszönöm aki válaszol!


Vibruckolt adtam neki gyorsan!


2010. jan. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha az én 5 hósom napját írtad volna le.Nem tudom mi van ma a levegőben,de így sírni,még soha nem hallottam a kislányom.A semmiből jött,és csak a kocsiban ringatva hagyta abba,de addigra már csak hüppögni tudott.Előtte két perccel semmi gond nem volt.


Állán apró pöttyök?Biztosan nyáltól lehet a kiütés?Nem esetleg ételallergia?Nézesd meg dokival.

2010. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj vele, ez nem gond. Nem tudom mi lehetett a baja de azt kell mondjam, hogy még lesz ilyen sokszor. Lehetséges, hogy a foga jön megint. Az is lehet, hogy már most kezdi próbálgatni az akaratát. Elképzelhető, hogy egyszerűen nem tápszerre vágyott (talán arra amit apa evett?) és a végén meg betekerte magát.
2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

A pöttyök a nyáltól vannak ha van otthon sudocream kend azzal éjszakára de szépen elmúlik magától is 2-3 nap alatt.

2010. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sajnálom hogy nálatok is így sírt a kislányod! :(


Annyira rossz mikor nem tudjuk megvigasztalni Őket! :(


Nem ételallergia nem hinném mert már adtam neki máskor is azokat az ételeket amiket ma!


Hát ha holnap sem lesz jobb akkor elmegyek a dr.nőhöz!


Remélem holnapi napotok már jobb lesz! Kitartás! :)

2010. jan. 24. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, lehet a foga is, lehet front is de az is előfordulhat, hogy tényleg nem tápszerre vágyott! Nem próbáltad, hogy vacsorára is főzeléket adsz neki? Én 6 hónapos korától adtam a fiamnak ebédre meg vacsira is. Lefekvés előtt ha kér mehet egy kis tápszer is.
2010. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2. köszönöm a válaszod neked is! Nem vacsoráztunk ma pont se apa , se én! Igen akaratát már kinyilvánítja kb. 1 hónapja nagyon hisztis tud lenni ha kell valami neki, de ez nem az volt ebben biztos vagyok! Nem ilyen akkor! Ez fájdalmas sírás volt szerintem! Csak azért nem értem mert elöbb utobb mindig elfogadta eddig a tápszert, most nem! És úgy tudom hogy fognál inkább a cumisüveget fogadják el mint a kanalas ételt! Ő viszont a tápszert egyáltalán , a kanalasból evett kb. 5 kanállal, és csak a teát fogadta el!


Azóta mozdulatlanul alszik egyenlőre!


Köszönöm a válaszold még egyszer!

2010. jan. 24. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépe,én is minden jót kívánok.

Hát remélem jobb lesz,én is nagyon megrémültem,és ami a legrosszabb,hogy azt sem tudtam,mi baja lehet.Még soha nem láttam ilyennek.

2010. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak: Nem még nem próbáltam vacsira mást! Úgy gondoltam hogy a reggeli és vacsora még tápi maradjon mert ennyi kell neki még! És mivel nagyon szereti és estére bevágott 230 ml-is általában ezért nem is gondolkodtam hogy mást adjak neki.


Viszont front...hát nem tudom...mert napközben nem volt vészesen nyűgös!


Köszönöm a válaszod!

2010. jan. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!