Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is sokat alszik ma?

Más babája is sokat alszik ma?

Figyelt kérdés
kisfiam szinte sosem alszik napközben, ma viszont még nem csinált mást. Csak enni kel fel... és már durmol is tovább. Nem hiszem, hogy beteg, nevetgél, mikor fent van, csak gondolom ilyenje van :-)
2010. jan. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom is többet aludt.1,5 órát szokott,ma 2,5 et....

Lehet az idö.A lányo beteg is volt,lehet még valami motoszkál benne.Rebeka 23 hónapos.

Mennyi idös a fiad??

2010. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma még nem aludt semmit,reggel óta.4 hónapos,most ájult szegény az alvásba,még cumi sem kellett hozzá.
2010. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem akart egész nap aludni.Már volt, amikor álomba sírta magát.Az előbb itt volt a mama, az ő kezében pedig csukódtak le a szemei.Most épp szunyál:)
2010. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Marci 11-én lesz 4 hónapos, és ma nem is ismertem rá. most már fent van, 6 kor ébredt, remélem azért éjjel aludni fog :-)
2010. jan. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!