Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája csak cicin alszik el?

Figyelt kérdés
A kisfiam csak cicin hajlandó elaludni ( vagy ha úton vagyunk babakocsiban) ami engem jelenleg nem zavar, de azon gondolkodtam mi lesz ha nem lesz már tejem?! Hogy fogom elaltatni, a cumi kivan zárva, mert utálja kiköpi, már 3félét próbáltam neki adni egyik sem kellet neki.
2011. okt. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintén se cumisüveg se cumi, csak cici. Azon is alszik el, bár már jelzi, hogy álmos, akkor felmászik az ágyra, mutogat a redőnyre és hasra vágja magát és mutogat közben, hogy Én is feküdjek oda. 5 perc alatt elalszik cicin, de nem tudom mi lesz majd vele, mert ő már 18 hónapos és az esti alvás is ugyanígy van!

2011. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagylanyom annak idejen mindeg csak cicin aludt el, most a huga nem hajlando erre, pedig jo volna, mert akkor nem kellene fel ala hordoznom amig elalszik.

Cumi ugybe, pedig ne probalgass sokfellet, hanem dontsd el melyiket akarod hasznalni es azt probald oda adni neki, tobszori probalkozasra hatha elfogadja.Nalunk bejott!

2011. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor maradunk az egy cuminál :-)

Egyébként az első pár hétben én is csak kézben ringatva tudtam altatni, de 4kg-val született, most 7kiló szóval nem is tudnám már nagyon kivitelezni, meg neki is kényelmetlen már :-)

2011. okt. 25. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hónapos. Szintén csak cicin hajlandó elaludni. Vettem anno fogszabályozós cumit... persze nem kellett neki. Majd kaptunk egyet a mam-tól. Mivel én a kezdetektől csak bimbóvédővel tudtam szoptatni, ennek is hasonló a formája... végre elfogadta. Azóta csend van és egyedül elalszik. Hozzá kell tennem, egyáltalán nem akartam, hogy cumizzon. Az ujját nem akarja szopizni.. azzal nyugtatom magam, hogy a gyerekek nagy része cumizik... :S és ha ezt őt megnyugtatja, miért ne?
2012. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!