Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van párásítója tudna...

Akinek van párásítója tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Vettem egy ultrahangos hidegpárásítót, és néha olyat csinál, hogy ég a lámpája de nem jön gőz, utána kb 10perc múlva beindul és fél óra múlva alábbhagy a gőz, alig gőzölőg, viszont már nem hideg hanem meleg gőz jön belőle és lecsapódik( pedig elvileg nem kéne) és tiszta viz lesz.

Ez normális dolog vagy hibás a készülék? Vagy én csinálok valamit rosszul? Nem vizköves megnéztem, és szoktam ecetes vizzwel áttörölni átöbliteni. Nem mindig csinálja ezt csak mondjuk minden 3. alkalommal.


2010. jan. 3. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az átalakító részt (azt a fényes felületet) ecetes vízzel áttörölni és utána száraz ruhával szárazra. Lehet, hogy ez segít.
2010. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt csinálta, most meg egyáltalán nem működik. Használtam vagy négyszer, szóval az enyén sztem hibás. Pedig nem a legolcsóbbat vettem.
2010. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utánanéztem. Célszerű desztillált vízzel üzemeltetni a párologtatót! Ezentúl mi is így teszünk.
2010. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint a második vagyok. Mi desztvízzel működtettük, mégis tönkrement... biztos kifogtuk...
2010. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!