Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mikor feküdtök le...

Anyukák! Mikor feküdtök le este, mikor keltek? Mennyi idős a babátok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel kisfiam 23-kor felébred, így addig le se fekszek. Így kb. negy 11-kor fekszek le, reggel fél 7-kor ébreszt a gyerek. Ez idő alatt éjjel felkel 2-3 alkalommal. Nem tudom miért csinálja, 1 hónapos korától átaludta az éjszakákat, 20-8-ig aludt. Most nagyjából 2 hónapja felkel éjjelente. 9 hónapos.
2010. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
negyed 12-t akartam írni. Bocsi
2010. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2 hónapos a kisfiúnk, 11 fele elalszik és reggel 6-7 között kell, van, hogy néha 1* éjjel fel kel kelni h ozzá. Napközben alig alszik.
2010. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos este fél8-8 körül alszik el,én 10 körül fekszem.Reggel 7 óra felé kelünk.Van mikor egyszer sem ébred fel éjszaka,de van,hogy egyszer-egyszer felébred hajnalban 3-4 körül enni.
2010. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) Ügyesek vagytok, hogy így tudtok aludni éjjel a babátokkal, nekem nem jön össze, nagyon rosszul csinálok valamit! :( éjjel 1-kor még föl-alá rohangálok és még akkor rakok rendet. délután muszáj aludnom, van, hogy 4ig az ágyban vagyok :S

bár még csak 4 hetes, de holnap megpróbálok én is korábban feküdni... remélem lassan helyre áll nálunk is ez

2010. jan. 3. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!