Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnál hogy...

4 hónapos babámnál hogy kezdjem a hozzátáplálást? Mikor lehet kiváltani 1 étkezést teljesen? és mijen mennyiségtől lakik jól.

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy kezdtem,hogy egyfélét adtam pl almát és 3 napig csak kóstoltattam és utána szopi.Nem siettem kb. 1 hónap alatt váltottam ki 1 étkezést,azért mert ilyen korán kezdtem(én is 4 hosan ).Én ugy csináltam,hogy 1 ü babakaját 3 nap alatt etettem meg vele.
2010. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs tejed azért akarsz hozzátáplálni, mert ha van akkor minek? addig adj neki anyatejet ameddig tudsz 6 hós koráig ha minden ok akkor elég az anyatej! Az én kislányom 2,5 hónaposhozzátáplálok megint küzdök a tejciért hogy visszajöjjön, inkább ti is ezt tegyétek mint hozzátápláltok ha nem muszáj!!!! Szerintem ez még korai!!!

2010. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló! Tápszeres babáknál 4 hónsaposan kell elkezdeni a hozzátáplálást. A kérdező szerintem tudja, hogy miért tette fel a kérdést, és nem ilyen kioktatásra várt.

Kedves kérdező! A védőnő szerint 2 hét alatt kell a picinek eljutnia odáig, hogy kiváltson egy étkezést. Először kóstoltass vele almát 1-2 kanállal, másnap már lehet többet, és így tovább. Aztán jöhet a barack, banán, sütőtök, krumpli, répa, szép lassan. Majd ő eldönti, mennyit kér, ne aggódj! :)

2010. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!