Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadja a babátok apát is?

Elfogadja a babátok apát is?

Figyelt kérdés
Kislányom majd két éves, de csak velem hajlandó elaludni. Nálatok hogy van ez?
2010. jan. 3. 10:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezen a téren nekünk is szerencsénk van.

Apa szülés után két hetet volt itthon, rögtön övé volt a fürdetés, ha kellett lefejt tejjel etette a kisfiunkat, addig pihenhettem, vagy fejtem, főztem, bármi. Ha kifeküdtem, ő volt a picivel, játszanak, mókáznak és persze altatni is neki kell olyankor. Vagyis nem ébreszt fel engem, hogy altassak.

Ma már 7 hónapos a kisfiam és még mindig minden rendben. Apa délután ér haza a munkából, kisfiunk, ahogy meghallja a hangját már mosolyog, nyúl felé, simogatja az arcát, a maga módján, ébredésnél is ez van, ha felkel és meglátja Apát. Ha elmegyek bárhová és Apával vannak kettesben... semmi gond. Bár Apa néha felhív, hogy mit csináljon mikor már nagyon visít, akkor adom az ötleteket. Lassan fogzik a pici, így mostanában nyűgös, de szerencsére nagyon szereti az apját.

2010. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk apu és kislánya között első látásra szerelem volt :D Azóta is imádja, minden este várja haza a dolgozóból. Ha késik az apja olyan hisztit levág, hogy csak. :)

A legújabb hobbija, hogy ha építőkockával játszik vagy csörgőzik egy idő után odanyújtja neki, hogy api is játszon vele. Aztán visszaveszi :D

7 hós baba

2010. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
El-el mióta ilyen nagyszünet van apának majdnem többet altatja és eteti mint én.Valahogy így alakult.Féltékeny is vagyok...:)
2010. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!