Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy megy a hozzátáplálás?...

Hogy megy a hozzátáplálás? Elfogadja a babátok? Rájött már, hogy ha éhes, akkor az is csillapítja az éhségét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én most kezdtem :9 és szerencsére amit elérakok mindent befal :) kis bélpoklos!!!!! :) krumplit adok neki ,és mindíg tszek bele vmi gyümit (alma, őszi, meggy, szilva, répa...) egyedül a zöldség volt z ami nem tetszett neki.
2010. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, semmi nem kell neki. Egy hónapja kezdtük, anyatejes volt, most még tápszert is kap, amit nagyon szeretnék már elhagyni és gyümit, főzit adni helyette. Az egyedüli, amit szeret, az az egész alma, úgy eszi, mint egy kis vámpír. :) Szopogatja, rágicsája, de ami nem darabos és nem is folyékony, az nem igazán kell neki még. Gondolkoztam, hogy próbáljam-e meg cumisüvegből, de még anniyra nem aggódom, még várok legalább egy hónapot. Kóstolgatás után megeszi a rendes adag tejet, tápszert, nem tudja, hogy ami a kanállal jön, az is kaja. :) Nálatok hogy megy?
2010. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 7hós, és nagyon megy neki a kajcsi! :) Vettem neki olyan Ikeás színes mély tálakat, ha meglátja, már kapálózik, nevet, tutira tudja, hogy kajcsi lesz!! :D Neki bejött a másfajta hami! Anyatejes baba, még most is cicizik, de már 2 étkezést kiváltottunk. A legtöbb zöldséget és gyümit imádja, a sárgarépát nem szereti, de a Kecskeméti Szilvát nagyon tolja! Szerencsére Ő nagyon jó evő, az is volt születésétől kezdve. Remegett, amikor mellre tettem, aztán pedig jól beleizzadt a szopizásba! :)

Én azt mondom, hogy nem szabad semmit erőltetni, mindennek eljön az ideje! Vannak jól evő babák, és kevésbé jól evők! Kitartás, és sok türelem kell némelyik babához!


Sok sikert mindenkinek a hozzátáplálás nehézkes idejére!


Üdv

2010. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 hónapos a kisfiam, tehát még pici, de a gyermekorvos javaslatára elkezdtünk hozzátáplálni. Anyatej nincs. :( Tápszert kap. Gőze nincs hogy miért adok neki ilyesmiket, egyedül az uzsonna amit teljesen ki tudtunk váltani. Egyelőre elég is, de pl. ebéd előtt adok neki finomakat és csak hisztikriszti van a tápszerért, mert már éhes. Uzsira bármit megenne. A kecskeméti szilva neki is bejön, egyedül az amit üvegeset kap. :)
2010. okt. 19. 00:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!