Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogadja a babátok apát is?

Elfogadja a babátok apát is?

Figyelt kérdés
Kislányom majd két éves, de csak velem hajlandó elaludni. Nálatok hogy van ez?
2010. jan. 3. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Csakis velem alszik el, cicin. Ez apával megoldhatatlan lenne :)) 16 hónapos
2010. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is ez a helyzet csak plusszba még nappal sincs el vele.
2010. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 22 hós a fiam, de imádja az apját. Ugyanolyan jól elvan vele, mint velem. Ha én vagyok kimerültebb, akkor az apukája mókázik vele és fordítva. Az alvás nekünk is gáz, mert még cicin alszik , de apának is oda kell sokszor feküdni mellénk. Szerencsés vagyok a férjemmel. Ami meg a cicit illeti, lassan le kell szoktatni, mert 10 hetes terhes vagyok... csakhát lövésünk nincs még hogy fogjuk csinálni....
2010. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam is üvöltött,akár 1 órán át is,ha itthon hagytam őket kettesben,3 héttel ezelőtt valami történhetett,mert már elvannak,el is alszik apával,egy pici sírás nélkül.

13,5 hónapos a kisfiam

2010. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 9,5 hós és imádja az apját, vele is uu elvan mint velem....sőt,ha Apa mond vmit az irtó vicces és Apa a csúcsfej...vele mindig móka kacagás van...lehetnék irtó féltékeny, de inkább büszke vagyok:-)
2010. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármasikreim vannak, mindannyian lányok és szó szerint szerelmesek az apjukba. (az első 1,5 hónapot töltötte velünk itthon, azóta meg sokat dolgozik, délelőtt vannak együtt valamennyit, este viszont már akkor jön haza,mikor ők már rég alszanak) De ha meghallják a hangját, sőt reggel, mikor felkelnek, látszik keresik a szemükkel és mikor megvan,akkor nevetnek egy hatalmasat és már ugranak is ki a kezemből. Főleg az egyikük. Persze,mert apa sokat játszik velük és nevetetti őket. Mondjuk még "csak" 6 hónaposak, de remélem, így lezs ez majd a későbbiekben is.
2010. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Márciusban szülök, és nem tudom mi lesz velük itthon kettesben :)). Nem tudom, hogyan szoktathatnám apához.
2010. jan. 3. 11:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is imádja az apját, 5 hónapos a kisfiam, remélem ez így is marad :) Nálunk pl a fürdetés mindig fiús program, szerintem fontos,hogy legyen olyan dolog, ami csak apáé, hiszen én sokkal többet vagyok vele. Bár ahogy írod, nektek inkább csak az elalvás a gond, ha jól értem. Lehet nem is az apját nem fogadja el, csak egyszerűen nem tud egyedül elaludni? Azt is meg lehet neki tanítani, bár biztosan két évesen nehezebb egy szokást megváltoztatni, de tuti nem lehetetlen! :)
2010. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 hós kislányom nagyon szereti az apukáját. Délután, ha később ér haza a munkából már hiszti van és keresi. Nagyokat kacag rá. Aludni általában velem szokott, de ez nem baj szerintem.
2010. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, még azt elfelejtettem írni, hogy ha meg szeretnéd tanítani egyedül aludni, a Suttogó titkaiban jó módszereket találhatsz. Mi e szerint szoktattuk rá a kisfiunkat,hogy ne csak a vállunkon tudjon elaludni, nem volt könnyű, de sikerült, szerintem nagyon hasznos könyv.
2010. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!