Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a 7 hónapos...

Miért nem alszik a 7 hónapos kislányom? Kérlek adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
5 hónapos koráig nagyon jól aludt, 7-től reggel 8ig, enni felkelt de csak 1X max.2x, aztán volt egy hét amikor nagyon sokat fenn volt csak nyűglődött-de ezt tudtam miért, jött a foga, volt hőemelkedése is. Kibújt 2 kis foga utána megint olyan volt mint régen, aztán olyan 5 és fél hónapos korától lassan már minden éjszaka az van, hogy alszik kb.11ig aztán óránként felkel, vagy van úgy hogy félóránként és nem csak nyöszörög, hanem sír, csak a cici nyugtatja meg, de ez megy egészen reggelig, próbáltam hátha éhes, este már tejpépet adtam neki, de akkor is ugyanaz van, már lassan 2 hónapja nem alszunk már kezdek elég kimerült lenni.. (napközben se alszik, max.3x fél órát)A foga miatt lenne megint? De miért tart ilyen sokáig?Volt valakinek hasonló? Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 3. 08:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát . a kisláyom 12 és fél hós, és egyszerre 8 foga jön.... részletezzem? :)))

Remélem, a maradék 8 is egyszerre jön majd, és akkor másfél éves korára lezajlik az egész cécó. Másban nem bízom nagyon.

2010. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!