Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi lehet a gyedem a...

Mennyi lehet a gyedem a második gyerek megszületése után, ha még most is gyeden vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet: van egy 1 éves kislányunk. Mostantól szeretnénk a második babával próbálkozni, nem túl nagy az esélyünk, mert a lányunk is a negyedik inszeminációra jött össze, de elvileg van esélyünk a sima teherbeesésre is. Ha a második babánk a gyedem alatt születik, azaz 2011 januárig, akkor mi alapján számítják a pénzemet. Jelenleg max. gyedet kapok. Vagy legjobb lenne a második baba előtt visszamenni dolgozni egy évet?
2010. jan. 2. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit találtam, ami talán segít. Sajna én sem nagyon értem, de nekem a munkahelyemen fognak felvilágosítást adni néhány héten belül. Konkrétan ki fogják számolni, hogyha ez év végén szülök, akkor mennyi pénzt kapok. Nekem 2010. augusztusában jár le a gyedem és én is szeretnék második babát, de visszamenni a két gyerek között nem szeretnék.


Tényleg nincs leírva sehol konkrétan, hogy 2. gyereknél mi alapján számítják a tgyást, gyedet. :(

2010. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt össze van foglalva : [link]
2010. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linkeket!
2010. jan. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!