Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kell kiváltani...

Mennyi idősen kell kiváltani a második étkezést? Vagy mennyi idő után? és meddig kell tejet ennie? Napi hányszor?

Figyelt kérdés
5 hos a kislányom, kiváltottuk az ebédet.... mi legyen a következő, és mikor?
2010. jan. 2. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs korhoz kötve.Legjobb,ha a vacsorát próbálod kiváltani,vagy a délutáni evést.És fokmozatosan a többit is,ha már egy-egy megy neki.Tejet pedig felnőtt koráig ehet.Kis kjorban pedig különösen fontos.
2010. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az igény szerinti szoptatás híve vagyok. Annyi tejet szopjon, amennyit igényel, és ha eltolja magától, akkor ne erőltesd neki tovább. Túlenni vagy alulenni nem fogja magát, de ha te megpróbálsz betartatni vele egy táblázatot, akkor jó eséllyel elérheted vele, hogy rossz evő vagy hízásra hajlamos kisgyerek váljon belőle.
2010. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem táblázat szerint etetem. csak kiváncsi vagyok meddig ajánlott, és napi hányszor a tejfogyasztás. amugy ő tápszeres.
2010. jan. 2. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig szüksége van a tejre.(Elég korán kiváltottál egy étkezést szerintem.)
2010. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azén lányom 10 hónapos lesz , kétszer (vagy 3x eszik szilárdat, a reggei még nem mindig van) és mellette négyszer szopik napközben.
2010. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tápszerben vannak a fejlődéséhez fontos vitaminok.Bármit adsz neki,krumplit,gyümölcsöt,répát...stb.nincsenek benne azok az ásványi anyagok és vitaminok amire szüksége van.Korai még kiváltani két étkezést szerintem.
2010. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi először a tízórait váltottuk ki gyümölccsel. Én úgy tudom az ebédet kell az utolsók között kiváltani, mert az főétkezés és gyümölccsel szokták kezdeni a kóstoltatást. A védőnőm szerint a sorrend: tízórai-uzsonna-ebéd-reggeli-vacsora.
2010. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a gyerekorvos tanácsára az ebédet váltottuk ki először. A követekző pedig az uzsonna lesz.Én már 4 hósan váltottam ki az ebédet, mert nem volt spontán széklete kislányomnak. Azóta kezd beállni.

6 hós baba anyukája

2010. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!