Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy már egyedül 1 éves babátok?

Megy már egyedül 1 éves babátok?

Figyelt kérdés
mert mi már 7 hónapos kora ota lépeget aztán megy,de nem mer egyedül menni.nem erőltetem,de az is eszembe jutott nem lehet e szervi oka.
2010. jan. 2. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem 6hósan állt fel először és 10.5hósan indult el. kb egy hó és már szinte szaladgált..most 18hós és rohangál már:)

2010. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 hónapig ment kapaszkodva, 1 évesen indult el egyedül.
2010. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy.Semmi baja.Idő kell ahhoz hogy önállóan el is induljon.A lányom 8 hónaposan lépegetett bútorok mentén, és 9 hónaposan tette meg önállóan az első lépéseit.Most 16 hónapos és rohangál.
2010. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 hónapos a lányom, bútorok mellett már vagy 2-3 hónapja biztonságosan közlekedik, de magától, kapaszkodás nélkül csak max 5 lépést tesz meg, utána leül. Szerintem se nektek, se nekünk nincs baj, idő kell hozzá!
2010. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!