Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki a "használt és már szükségtelenné vált" terheskönyvektől megválna? Nekem szükségem lenne ilyen könyvekre.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért van szükséged rá?

Én egyébként elraktam emlékbe.

2010. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább vennék "használtat" olcsóbban bárkitől, akinek már tutira nem fog kelleni, mint újat dupla annyiért. Pláne, ha még aláhúzások és oldaljegyzetek is vannak benne, az külön jó lenne. :)
2010. jan. 1. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

jaaaaaaa, azt hittem, olyan terheskönyvre gondolsz, amit a doki ad és töltöget a védőnénivel a terhességed alakulásáról. :-))


A neten rengeteg baba-mama oldal van, millió írással a terhességről, babavárásról, magzat fejlődéséről.

2010. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozva az előttem szólóhoz, nekem is van ilyen könyvem, de sokkal több mindent meg lehet tudni a netről...
2010. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én pár hete láttam a tesz-veszen egy bazi nagy csomag ilyet.

Nézd meg,hátha fent van még.

2010. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


A netes dolgokban igazatok van, csak hát, az ugye nem megy át semmilyen szűrőn, és annyi, de annyi véleményt lehet találni...

2010. jan. 3. 10:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!