Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fogadná el apát is?

Hogyan fogadná el apát is?

Figyelt kérdés
Kislányom 22 hónapos, rendkívül anyás. Szeretnénk valahogy rászoktatni, hogy apával is ellegyen, elaludjon ebéd után és este, de eddig még nem sikerült. Március végén szülök és nem tudom mi lesz, ha én elmegyek a kórházba. Van/Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tudnátok tanácsolni?
2010. jan. 1. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz a helyzeted,teljesen megértelek,mert én is így jártam.Mi úgy szoktattuk apára a picit,hogy előbb kevesebb,majd több időre magukra hagytam őket.Ha elkezdett utánam sírni,akkor apa játékkal,kekszel,meg hát ami a gyerek kedvence próbálta lefoglalni.Most már ott tartunk,hogy szinte csak apát akarja,vissza kell rám szoktatni:)
2010. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!