Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk apát meglepni!...

Szeretnénk apát meglepni! Hogy, mivel lephetnénk meg? Szeretném ha meghatodna! Fényképekkel teli cd-t kapott már annak nagyon örült! Kisfiamm 5 hós és vele kapcsolatos ajándékot szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha nem sürgős...


nekem egyszer volt egy olyan ötletem ami bevethető nálatok is... apának vegyél egy sima pólót és a babának is ugyanolyan szinüt.

a férjemnek volt egy kedvenc halálfejes polója egy frappáns szöveggel és ugyanigy elkészitettem ezt a polót a gyereknek is igy egyformában feszithettek.... nagyon büszke volt..


a neten biztos tudsz ilyesmit rendelni ha nem vagy elég ügyes....

2010. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lehet naptárt készítettni saját fotókkal 1500-2000 kb. Lehet úgy is hogy augusztustól augusztusig 1 éves.
2010. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első ötlet nagyon jó!!! :D
2010. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

az volt a pólón :


Kill them all let God sort them out

- öldd meg mind Isten majd kiválogatja az övéit-


ez apának feketében volt a lánykának vettem rószaszin halálfejet és piros pólóra festettem meg neki ... még megvan ..eltettem emlékbe!

2010. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a DM-ben csináltattam ajándékot, csak én a varázsbögrét. A kisfiunk képe van rajta, és csak akkor látszik, ha forró vizet tölt bele!

A következő nálunk is a póló lesz. Bár nem meglepi lesz, mert apa találta ki, hogy legyen ugyanolyan pólója a kicsinek, mint neki.

2010. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukám szülinapjára csináltattam olyan pólót, amire az unokák fotója került.

Nagyon örült neki.


Apának is és magamnak is csináltatok.

2010. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én power pointban készítettem egy előadást, a gyerekről és apáról voltak képek, és közben szólt az édes kisfiam:)
2010. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én párnát csináltattam a közös képükkel :)
2010. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!