Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós kisfiam Apának...

5 és fél hós kisfiam Apának sokat mosolyog, nevet vele. Rám is mosolyog azért, de nevetni ritkábban szoktunk. Apát csak esténként látja. Lehet un engem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Neeheeem!

Apát ritkábban látja, újdonság.

2010. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van!

téged néz egész nap, nem vagy olyan izgi, ez természetes!

2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet, bár sokat van itthon a férjem. Csak ő sokat bohóckodik vele, én vagyok a kiszolgáló személyzet:-) Először az apjára nevetett hangosan a csajszi, de nem baj, én örülök, hogy jól kijönnek egymással.
2010. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, amint apa hazajön nagy az öröm. Sikongat, nevet hangosan, keresi ha nem látja...imádja.

Nekem is nevet de neki különösen örül. Erre szokták mondani, hogy a anya a "muszáj" pelenkáz, ad enni, altat, apa pedig a mókamester :-)

Ez szerintem normális. :-)) ne aggód nélküled nem lenne meg, te számára létfontosságú vagy. Pl. nálunk amikor én elmegyek, apával csak hosszas nyűglődés után alszik el míg velem kb. 3 perc.

2010. júl. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szakkönyvben erről azt olvastam, hogy az anyukában a biztonságot látja és keresi az apukában pedig a játékot, mert egész nap anyuka látja el, apa meg amikor hazajön általában annyi dolga vagy ideje van, hogy játszon vele egy kicsit. Ezért van az, hogy apára többet mosolyog, és nagyokat dumcsizik vele. Egyébként ez nálunk is teljesen így van!
2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!