Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végig kellene aludnia az...

Végig kellene aludnia az éjszakát?

Figyelt kérdés

Babám 4 hós és éjjel 2 körül felkel enni, majd visszaalszik. 5-6 körül kel utána, szóval szinte reggel, hajnalban.

A védőnő azt mondta, hogy már nem szabad kelnie, ne adjak neki enni éjjel, csak max. teát. 7-fél8-kor fekszik.

Itt olvasom, hogy sokkal nagyobb babák is kelnek... tudom, hogy minden baba más... mit tegyek?


2010. jan. 1. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
édes öcsikém 4 éves és minden éjszaka kelés van, hogy ő szomjas, meg pisilnie kell. mindig kitalál valamit.
2010. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

5 és fél hónapos a babám, visszasírom mikor még csak ennyit kelt.

Azóta sokkal rosszabb már. 3*-4*-5*.......... Az első kelés még éjfél előtt van. Pedig nekem is csak egyszer kelt 2 körül, hogy vágytam rá, hogy az is elmaradjon, és most tessék.........

Szerintem nem lehet szabályozni a babákat. Ha valóban eszik és nem csak pár kortyot nyel, akkor szerintem még szüksége van rá.

2010. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

10 hós a babám és 3-4szer kel éjjelente. fél8kor fekszik és 6kor kel. közben 4 körül eszik tápszert, a többi keléskor cska iszik.

én hiába nem adok neki éjjel enni (csak hajnalban ) akkor is felkel

2010. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs,h életkorhoz lenne kötve mikor KELL átaludnia az éjszakát.Akkor,amikor megérett rá.Nekem 1 évesnél idősebb gyerekemre mondta az orvos,h ha éjszaka kéri,szoptassam nyugodtan,ha nekem nem teher.

Én nem teáztatnám,ha éhes,hanem megetetném.

2010. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam, eddig 3 átaludt éjszakánk volt. Van, hogy1x, de van, hogy 4x kel. Sokszor már ül, mikor érte megyünk, próbálta már a férjem visszaaltatni, nem megy. Pár perc cicizés után alszik is. Fárasztó nagyon, de ez van.
2010. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az én orvosom is mondta, hogy 6 hó után már ne adjak neki enni éjjel és akkor nem kel. és teát se (soha nem ivott teát, csak a vizet fogadja el) csak vizet adjak neki éjjel, mert azért nem lesz érdemes felkelnie.. .hát, jelentem a vízért is felkel éjjel iksz-szer.

szerintem tedd azt amit jónak érzel és tojd le a védőnőt.

2010. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell aggódni az ilyenen. Mi 7 hósak vagyunk, és néhány hete hagytam el az éjszakai etetést, azóta csak teázik ha megébred. De ez, hogy hányszor kel éjjel, tök változó. Nálunk most fogzás van, tehát eleve nyugtalanabb, az esetek többségében másfél-két óránként elkezd nyüszögni, de akkor sem itatom mindíg, csak visszadugom a cumiját, és alszik is tovább. Tegnap csoda történt, mert átaludta a szilveszter éjszakát úgy, hogy 1X sem kellett kelnem hozzá, este fél 8-tól reggel fél 6-ig aludt egy nyikkanás nélkül, de ha fél 6-kor ébred, akkor már etetni szoktam.

Ha 4 után ébred meg, akkor már eteni szoktam, nem teáztatni, de simán visszaalszik olyan 7-ig.

2010. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, az előző vagyok, igazuk van a z előttem szólóknak, valóban vissza fogod sírni ezt az időszakot, hogy csak 2X kel. Majd ha neki is beindulnak a fogai, rosszabb lesz.
2010. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is ugyanennyi idős, és ugyanezekben az időpontokban kel.Nekem eszembe sem jutott, hogy csak inni adjak neki.
2010. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A védőnőd beteg.Az 19 hósom még mindig eszik 1x az éjszaka folyamán.Se a doki,se a védőnő nem találja abnormálisnak.Kb.7 hós koráig végig aludta az éjszakát,de akkor kezdődött a fogzás...na,azóta csak akkor nyugszik meg,ha 1 üveg tápszert kap.Kb.10 percet van fenn,és már alszik is reggelig.
2010. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!