Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kellene már többet aludnia...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Nem kellene már többet aludnia este? Mikor alhatja át az éjszakát vajon?

Figyelt kérdés
6 hetes lesz kedden a babám. Este 9kor leteszem, 11-12 fele felébred, majd 2kor, 4-kor, 6kor... Szopik aztán alvás tovább. A 2 órást 3 napja "vezette be"...
2011. márc. 3. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónaposan már átaludta az éjszakát bár ő kap tápszert is és az gondolom jobban eltelíti.
2011. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha van elég tejed,akkor nem fog ilyen sűrűn felkelni éjjel. Nekem is már 2 hónaposan átaludták az éjszakát,pedig csak szoptak. Igaz,ha csak nyöszörögtek,akkor nem vettem fel őket. Legtöbbször anélkül is visszaaludtak.
2011. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 krisztivan ***** válasza:
Az enyim 6 hós és még nem aludt át egy éjszakát sem.Szopi és tápszer volt a menű,most már szopi és gyümi,főzelék,husi.Éjszaka min.2xébred ,eddig csak 1xvolt szopi de pár napja 2x kér.Nem fogad el mást éjszaka csak a cicit.
2011. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig kap eleget enni. Magától engedi el a cicit, és alszik is utána. Próbálom még utána a szájába tenni, de már nem kér.
2011. márc. 3. 10:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez a probléma.Mihétfőn leszünk 6 hetesek,mi is 2 óránként eszünk éjjel,csak nálunk még az a probléma,hogy nappal szinte semmit sem alszik,csak nyüglődik.Most már szerintem azért is,mert nem alussza ki magát.
2011. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 8 hetes, 7-kor fürdetjük utána eszik és elalszik. Én álmában megetetem még 1/2 11-kor így reggel 1/2 6-kor kel enni. Nálunk ez bevált utána tudsz nézni "álometetésnek" hívják. Próbáld ki.

2011. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hetes :D????Az enyém 22 hónapos és legalább 2x eszik még éjjel!És még soha nem aludt át egyetlen éjszakát sem!
2011. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9hónapos,de elvétve van csak olyan hogy átalussza az éjszakát...születése óta talán havonta egyszer...:(
2011. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónaposom még egy éjszakát sem aludt át.
2011. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá "törvény", mikortól alussza át az éjszakát egy kisgyerek. A szerencsésebb anyák gyereke akár 6 hetesen, a kevésbé szerencséseké meg akár 3 évesen... Majd, ha a tiéd megérik rá, hogy huzamosabb idig aludjon, akkor fog.. Annyira picike még, a gyomra is az, emellett az anyatejet könnyen meg is emészti.. Az, hogy éjjel szopik, még jó is, hiszen ezzel ingerli a melledet a tejtermelésre. Ja!6 hetesen van egy fejlődési ugrás, ilyenkor a legtöbb baba sűrűbben megéhezik.. Tedd mellre, ahányszor csak igényli, így néhány nap alatt beáll ismét a megfelelő tejtermelés!
2011. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!