Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan itassuk meg, ha egyszer...

Hogyan itassuk meg, ha egyszer minden erejével tiltakozik ellene?

Figyelt kérdés
Kislányunk 8 hónapos, erős hasmenése van. Nagyon fontos lenne neki az ivás, ám kész harc pár tized ml-t is belediktálni, minden erejével tiltakozik ellene. Az orvos írt fel neki ORS200-at, de azt is elutasítja, pedig már próbáltuk lefogva is erőltetni. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ő hogyan itatta?
2010. jan. 1. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
utoljára, még egyszer: a gyerekeim SOHA NEM FOGADTAK EL (MOST SEM TESZIK) MÁST MINT VIZET. ígyha azt nem itták meg, kótházba kellett vinnem őket, mert betegen pláne nem fogadtak el semmit. Van házi készítésű szörpünk, rengeteg féle gyerek (felnőtt)teát próbáltam, maci kávét, cukros tejet, üdítőt, tejitalt, babatejet NEM isznak meg mást csak vizet.
2010. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A helyedbe már rég korházba vittem volna, ha ennyire nem akar inni.Az ilyen kicsik agyon hamar kiszáradnak!Miért várod meg, hogy baj legyen belőle?
2010. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, hogy vádaskodás helyett inkább tanácsot adott volna. Azt hiszem, ez az oldal segítségnyújtásra született, nem lehordásra. De sokszor nem segítséget, ötletet adnak az embernek, hanem egyenest felelőtlennek, butának tartják a kérdése miatt. Természetesen 2x is elvittük az ügyeletre, tehát nem holmi felelőtlen anya vagyok, ha esetleg erre gondoltál volna.... Amúgy mindenki másnak köszönöm a válaszokat, szerencsére tegnap óta már sokkal-sokkal jobban van a babánk, eszik, iszik rendesen, és már nincs hasmenése sem.
2010. jan. 2. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!