Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viselte babátok a nagy...

Hogyan viselte babátok a nagy zajjal járó szilveszter éjszakát?

Figyelt kérdés

6 hónapos kicsikém kb. fél óránként ébredt és nagyon sírt, nagynehezen megvigasztaltam, visszaaltattam, aztán egy tűzijátékra újra felriadt.

Ez volt életem legszörnyűbb szilvesztere :-(


2010. jan. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én babám 5,5 hós és fél 10-től aludt fél 3-ig akkor evett és utána aludt. nem kelt fel a durranásokra.
2010. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt erről este 2-3 fórum.. mindenkié tök jól aludt, egy két kivételtől eltekintve.. enyém pont éjfélkor aludt el, és vígan aludt 2-ig (a legnagyobb durrogtatások közepette), viszont 2-től óránként kelt, ahogy szokott.. :( Pedig akkor már csend volt. (13 hónapos).
2010. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, meg is találtam az egyik linkjét :


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy látszik az én babám azon kevesek közé tartozik akiket zavart a dolog. Bár lehet, hogy az is lehetett a gond, hogy lakótelepi házunkból elmentünk éjszakára a szüleimhez (családi ház), hogy talán ott nem lesz olyan zaj. Hát nem jött be :-(

B.U.É.K. mindenkinek!!!

2010. jan. 1. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább attól ébredezett, hogy nem a megszokott helyén volt. Persze, ti jót akartatok... :) De jövőre próbáljátok meg otthon. Én gyűlölöm ezeket a petárdázós szilvesztereket szintén...


Nektek is B.Ú.É.K! :)

2010. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!