Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippek? Testvérem karácsony...

Tippek? Testvérem karácsony -szilveszter között szül. Karácsonyra valami nagyon jó kis ajándékot szeretnénk.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoptatós párna. Én nagyon nagy hasznát vettem, nem kellett tartani szopizás közben a lányom, hanem a hasam köré tettem, rá a babát és már cicizett is kényelmesen. Most már csak a fejét a párnára fektetem és úgy issza meg a reggeli esti tápját. Nagyon jó dolog, és teszveszen, vaterán a bolti ár töredékéért 4000 ft-ért nagyon szép huzattal vannak, én kettőt is vettem a másodikat vaterán, nem tudtam hogy ott is lehet kapni, az elsőértm eg kiadtam 12.000 a bababoltban.
2009. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, várom még a tippeket,azért valami olyanra gondoltam aminek a férje is örül.
2009. nov. 8. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen értékben?
2009. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
babanapló?Esetleg fényképalbum amibe a baba képeit rakhatjk majd!
2009. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is babanapló. Nagyon szép, igényeseket lehet kapni. Én annak örültem a legjobban anno.
2009. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyképernyős HD tv beépített merevlemezzel???
2009. nov. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kaptam egy képkeretet benne 13 kép helye. Minden hónapban belerakhat egy-egy képet a piciről.

De ha valami hatalmasat szeretnél tenni akkor amíg a kórházban van készítsed elő neki a lakást takarítás rendrakás főzés. Annál nagyobb ajándék nincs ha hazaérkezéskor nem kell másra figyelnie csak az új családtagra. Sok sikert!

2009. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elektromos babahinta: születéstől kb. 6 hónapos korig jó. Lehetőleg Fischer Price.
2009. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!