Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogadtatok meg valamit az új...

Fogadtatok meg valamit az új évre a babátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem csak véletlen, de mától kezdem leszoktatni a kislányomat a ringatásról, mert már beszakad a hátam (7200 gr). Az éjjel is 6szor volt fent, ennek is az lehet az oka, hogy ringatom. Már másodjára alszik ma, mivel negyed 7kor kelt. Eddig még kitartó voltam 15-20 perc alatt elaludt, 2 percenként mentem be. Sikerülni fog? 5 hónapos és 1 hetes. Azt mondják fél éves koráig van remény.
2010. jan. 1. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ma tette meg az első önálló lépéseit.de nem fogadtam meg semmit.
2010. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

csak azt, hogy ha lehet még türelmesebb leszek!!!

(délután előfordul, hogy én is ringatom, pedig már 13 hónapos, és több, mint 10 kg!) :)

Üdv

2010. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még boldogabbá teszem, mint eddig.
2010. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal több türelmet kérek az új évtől 14 hós fiamhoz:) már egy hete nem eszik kanalas cuccot a foga miatt és kezd fogyni a türelmem....
2010. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bennem most a kérdésed hatására fogant meg valami. :/

Megfogadom, hogy gyakrabban viszem sétálni. Már ma is megyünk.

Eddig csak akkor volt kint ha mentünk valahová kb.3.naponta. Persze nyáron sokat volt kint de az más mert én is kint vagyok olyankor a kertben.

2010. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az jó! A séta kell! A türelem is! :)
2010. jan. 1. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, határozottnak tűnsz a ringatást illetően, és ha ez igy is marad,akkor sikerülni fog leszoktatnod róla, ez nem is kérdés:)
2010. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszönöm szépen!
2010. jan. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!