Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka, aki...

Van még itt olyan anyuka, aki kettesben van a babájával, mert a párja elment bulizni?

Figyelt kérdés
Az én párom elment a haverjaihoz. Elötte megkérdezte,hogy éjfélre hazajöjjön? Fent leszek? Mondtam,hogy nem tudom. Babám elaludt,de sokszor ébred,lehet,hogy pont éjfélkor,akkor fent leszek. Szerintetek milyen,ha az elsö szilveszterünket nem hármasban töltjük? (6 hós a baba)
2009. dec. 31. 22:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok miért esik olyan rosszul,ha elmegy bulizni? Mert ők végül is akkor mennek,amikor akarnak, mi viszont nagyon nem,vagy nem kis szervezés árán.... Mi is önzők vagyunk! Amugy a párom dolgozik, de hazajött fürdetni:) ő fürdet minden este, ugyhogy ez ma sem volt másképp. Hajnal hatig tuti nem végez....én meg alig várom,hogy csendesedjen a szomszéd házban a buli meg a petárdázás,hogy tudjak aludni:) őszintén én elvagyok, többször van, hogy éjjel dolgozik a párom, megszoktam.
2009. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok! (Jó a kérdés.)

Az én férjem a Himnusz után ment át a szüleihez (pár utca van köztünk) koccintani meg virslit enni. A környéken tűzijátékok vannak, megnézi azokat is útközben. Én ezt nem számítom rossznak vagy kiruccanásnak.

Tavaly, mikor pocakos voltam az egyik barátjával ment le az utcára meg egy házi összejövetelre. Megbeszéltük előtte, "engedélyt kért" rá. Persze nem ellenkeztem, de nem volt olyan jó egyedül itthon. Csak a kis pocaklakómmal tudtam örvendezni az akkori új évnek.

Most 8 hós a kicsikénk és apa másképp látja a helyzetet, mert felfogta, hogy gyereke van és számára leáldozott a bulizós csillag. Viszont tudom, hogy vágyott arra, hogy kimenjen a házból szilveszter éjjel, így nem hadakoz(hat)tam, mikor elindult a szüleihez. :)

Boldogságot, egészséget kívánok én is nektek 2010-ben!

2010. jan. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,ha elmegy apuci egy kicsit...főleg,ha egész héten robotol,hogy legyen pénzünk!!

amúgy meg minden a kapcsolat minőségén múlik!!A mi kapcsolatunk olyan,mint a filmekben,négy éve ugyanúgy egymásba vagyunk bolondulva:)),tökéletesen megbízunk a másikban,eszembe sem jut,hogy csajozna,vagy ilyesmi!!Ettől csak azok félnek,akiknek nem teljesen stabil a kapcsolatuk,és otthon ülve azon rettegnek,hogy flörtölget e a kedvesük...

..és ha láncra verjük őket,azzal meg csak többet ártunk..én is néha találkozom a barátnőimmel,amikor elalszik a kis 6 hósom(Anyós hál1istennek sokáig netezik,el tudok menni))

Ja,ő meg most ráadásul dolgozik,úgyhogy nincs most ilyen probléma,viszont néha hétvégén elmegy a barátaival!!Minden kapcsolatnak kell három sziget:Egy neked,egy neki és egy közös:))

2010. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

22:49 és 22:58-as vagyok.


Egy házasságnak nem az a lényege, hogy éjjel nappal együtt legyünk. Igenis kell az, hogy néha külön is elmenjünk kicsit.

Szerintem ettől egy kapcsolat csak erősebb lesz. Ha a férjem elmegy szórakozni, akkor nem csajozik, vagy flörtöl, és én sem pasizok, ha elmegyek, a szórakozás nem erről szól. Ha valaki ezért nem jár el külön, vagy nem engedi meg a férjének, hogy elmenjen, akkor ott van baj.

És megengedem neki, hogy elmenjen bulizni, mert attól még, hogy én nem mehetek, vagy nem, tudok menni, ő még elmehet és ez visszafelé is igaz, ő is szívesen otthon marad a fiunkkal, amíg én kikapcsolódom. Szóval, idén nem érvényes, de egyébként önzőségnek tartom, ha csak azért nem engedjük el a férjeinket szórakozni, mert mi éppen nem mehetünk. A Karácsony az más, de a szilveszter azért nem olyan nagy szám és ha amúgy is csak alszanak, meg ti is, akkor meg nem mindegy?

2010. jan. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem azért nem megy külön bulizni, mert nem engedem, hanem mert nem látja értelmét, hogy nélkülem menjen. Ettől függetlenül havonta 1-2-szer elmegyünk külön, én a barátnőimmel, ő a haverjaival de nekem az csak délutáni beszélgetés egy jó kávé mellett, ők pedig megisznak egy pohár sört. De estére mindketten itthon vagyunk, mert olyankor a legjobb együtt egy fárasztó nap után. Most 4 hós babánkkal ünnepeltük az Újévet itthon, eszünkbe sem jutott elmenni.
2010. jan. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!