Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka, aki...

Van még itt olyan anyuka, aki kettesben van a babájával, mert a párja elment bulizni?

Figyelt kérdés
Az én párom elment a haverjaihoz. Elötte megkérdezte,hogy éjfélre hazajöjjön? Fent leszek? Mondtam,hogy nem tudom. Babám elaludt,de sokszor ébred,lehet,hogy pont éjfélkor,akkor fent leszek. Szerintetek milyen,ha az elsö szilveszterünket nem hármasban töltjük? (6 hós a baba)
2009. dec. 31. 22:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

Miért kéne elmennie bulizni???

Mi nem megyünk külön sehová.

Együtt megyünk anyumhoz, együtt megyünk anyósomhoz, együtt megyünk kocsmázni (ha megyünk).

2 gyermekünk van, az elmúlt 10 évben nem voltunk külön bulizni. Az ismerős illetve szűk családi körben akik annyira megbíztak egymásban, hogy eljárkáltak a másik nélkül, ott már válás lett a vége.

Mi megbízunk egymásban, de szikrányi esélyt sem adunk arra, hogy a boldogságunk valami hülyeség, vagy piálás miatt tönkremenjen.

Apa a nagyfiúnkkal számítógépezik én meg hallgatom a picike édes szuszogását itt a másik szobában.


Boldog Újévet Mindenkinek!

2009. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom,megoszlanak a vélemények... Annyira nem veszem zokon,hogy elment,de persze nem esik jól. Én meg se várom az éjfélt,megyek aludni. Babám úgyis mindjárt ébreszt.

BUÉK nektek!!!

2009. dec. 31. 23:08
 13/25 anonim ***** válasza:
Szia! Ne szomorkodj,biztos feltalálod magad!Én is a babámmal töltöm a Szilvesztert!Alig birtam kidobni Apát hogy menjen buliba.Nekem kell hogy ő fel tudjon töltődni,és bulizzon helyettem is.Fontos hogy ha minden össze szakad a fejem felett,és kezdenék befásulni,ő adjon erőt,mert neki élményei vannak amikből meríthet.Most főzöm a virslit,és éppen iszogatok egy pohárka sört.Zenét hallgatok,és közben a holnapi kirándulásunkon töröm a fejem,mert apa biztos másnapos lesz,de sebaj,majd bepótoljuk.Érezd magad jól.Ne hogy már függjön a jókedved és a családi béke attól hogy a párod lazul...
2009. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

hát a szomszéd szobában horkól, tehát akár itthon se lehetne :)

sima hétvégén eljár (néha), most azért örülök, hogy itthon maradt.

buék

2009. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én négyesben vagyok itthon a 3 hónapos babánkkal és a párom 7 éves ikreivel. A párom átment az egyik barátunkhoz, kisebb házibuli van. Ritkán jár el bulizni, egyáltalán nem bánom, hogy elment, megoldhattam volna a gyerekek felügyeletét pár órára, hogy én is mehessek, de én nem akartam. Babánk szerencsére elég jó alvó, csak egyszer kel éjszaka enni, úgyhogy jó nagyot fogok pihenni. :-))) BÚÉK mindenkinek!
2009. dec. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy minden gyereknek két szülője van, és igenis önző dolog az apa részéről, ha elmegy "lazulni", mintha a családja a világon sem lenne...


Én nem értem az olyan kapcsolatokat sem, ahol ugyan még nincs gyerek, de a párok külön-külön is mennek bulizni, nem csak együtt... Én ha szeretek valakit, akkor nélküle egyszerűen NEM ÉRZEM JÓL MAGAM.


Szerintem az ilyen "külön bulizásnak" óhatatlanul az a vége, hogy valamelyik fél becsajozik, vagy bepasizik. Ha meg nem csajozni-pasizni megy, akkor meg miért nem viszi el a párját is?


Nálunk a fiam 21 hónapos, és ez már a második szilveszterünk, amit itthon töltünk, hármasban. Ha már elég nagy lesz hozzá a picim, akkor majd rábízzuk Nagyira (akit imád), és elmegyünk bulizni EGYÜTT.

Egyébként mi már délután "buliztunk", elmentünk játszóházba, kölyökszilveszterre. :)


Nekem nem kellene olyan pasi, aki külön utakon jár. Ha nem hiányzom neki, amikor szórakozik, akkor mehet. De nem is kell visszajönnie... Érdekes módon eszébe sem jut, hogy menjen. 6 éve vagyunk együtt, egyetlen egyszer ment el nélkülem "pasibuliba", még a kapcsolatunk elején. Bepiált, mint a csacsi (pedig sosem szokott inni), hajnalban bemászott mellém az ágyba, közölte, hogy hiányoztam, és hogy imád, és azóta nem is akart egyszer sem nélkülem elmenni...


Kíváncsi vagyok, hogy az ilyen "külön bulizós" férjek mit szólnának hozzá, ha egyszer ti akarnátok nélkülük bulizni menni, ők meg maradhatnának otthon a gyerekkel. :)


Azt viszont, aki dolgozik még szilveszterkor is, azt csak becsülni tudom.

2009. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
méghogy a szilveszter!!! csajok, az én párom karácsonykor (!!!!) közölte velem, h ő megy a haverjaival meginni valamit. ez volt 25.-én este, verhettem én a seggemet a földhöz, h márpedig nem... ment. hajnal 5-kor is még a wc csészét ölelgette, hányt. másnap az annyáéknál aludt. most fasírtban vagyunk, ő otthon, én a szüleimnél..... boldogabb új évet
2009. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

nem vagyok egyedül! nálunk is karácsonykor ment a haverokhoz... :(

de most itthon alszik, mikor megkérdezte, hogy mit szólnék ha lelépne bulizni, mondtam menjen, de elsírtam magam, nem bírtam ki... :S így addig duzzogott míg belealudt. boldog új évet, remélem jövőre még jobb lesz :)

2009. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

23.08 vok, a 23.25-tel egyetértek teljesen.

Úgylátszik nem csak mi vagyunk együttjárósak.


:)


BUÉK!!!!

2009. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi is itthon vagyunk ,de csak azért mert apa megy hajnalba dolgozni.De én nem bánom ha elmegy bulizni és bizony én is elmegyek ki kapcsolodni (korcsolyázni általában)nem vagyunk össze láncolva .11. éve vagyunk együtt és van két lányunk , kell egy kis szabadság szerintem . Boldog Új Évet Mindenkinek ! :)
2009. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!