Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka, aki...

Van még itt olyan anyuka, aki kettesben van a babájával, mert a párja elment bulizni?

Figyelt kérdés
Az én párom elment a haverjaihoz. Elötte megkérdezte,hogy éjfélre hazajöjjön? Fent leszek? Mondtam,hogy nem tudom. Babám elaludt,de sokszor ébred,lehet,hogy pont éjfélkor,akkor fent leszek. Szerintetek milyen,ha az elsö szilveszterünket nem hármasban töltjük? (6 hós a baba)
2009. dec. 31. 22:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém dolgozik de lehet, hogy ha nem dolgozna akkor elment volna valahová. Vagy csak ide a szomszédba. Engem nem zavar különösebben. Nem jelent nekem semmit a szilveszter. Mi is ketten vagyunk a babámmal.

10 hónapos.

2009. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia sorstarsam!A mi picink het hetes es egyedül ülök itthon.A parom kb 1 oraja ment el a haverokhoz, de nem sokaig marad azt mondta.Hat ne örültem neki, mint ahogy te sem gondolom.Dehat ez van.En mar most mondtam neki, hogy keszüljön mert ez most volt utoljara.Vagy harmasban vagy sehogy.Ez lesz a mottonk ezutan.Kivancsi vagyok mennyire sikerülbetartani.Azert BUEK nektek es ne szomorkodj,gondolj arra, hogy nem vagy egyedül ebben a helyzetben(amint latod;))
2009. dec. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom!

Nekem iszonyú rosszul esne ha a férjem elmenne bulizni, és én meg ülhetnék itthon a babámmal várva hogy apa mikor fogja úgy érezni hogy a családja mellett a helye főleg szilveszter éjszaka. Az én férjem is biztos vágyott bulizni, ahogyan én is szívesen kimozdultam volna, de van egy kislányunk és ez az első szilveszter hármasban. Apa ugyan már az igazak álmát alussza, de itt van velünk.

2009. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Nekem olyan a szilveszter, mint az év többi napja, bulizni sem szeretek ilyenkor. január 1-én szeretek együtt lenni a családommal, de, ha nem jön össze, nem fogok kiborulni. A férjem dolgozik, zenész, szilveszterkor mindig. én is dolgozom éppen, a 13 hós kisfiam pedig a nagymamáékkal bulizik. (Most hívtak és bevirslizett, aztán bevágta a szunyát:))
2009. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is egyedül voltam. Akkor 4 hónapos volt a kisfiam. Most itthon van a férjem, de hajnalba kel, mert megy 24-be dolgozni.:( Csak csendesen vagyunk, semmi alkohol, vagy hancúr!
2009. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Párom mondta,h lehet,h elmegy,de kiakadtam,úgyhogy most itthon alszik,mondjuk kicsit duzzogott,de nem érdekel.Körülöttem mindenki alszik én meg próbálom megvárni a Himnuszt,de már alig látok.BÚÉK!
2009. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok,9,5hónapos a fiam,alszik.Párom dolgozik,én meg megyek aludni....Ha a párom nem dolgozni menne hanem a haverokhoz ilyenkor,szerintem pipa lennék!
2009. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
14%
Én nem értem ezt, miért kell haragudni ezért a férjekre? Miért ne mehetnének el? Én elengedem a férjem. Szerintem ez önzőség! Ha szeretnének egy kicsit szórakozni, miért ne?
2009. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem is tudom melyik a jobb!Az én párom az év 364 napjában nem iszik alkolt de szilveszterkor igen!Már délelőtt elkezdett pezsgőzni, most beájultan alszik, mert már nem fért több bele!Amit megivott az is kár volt, mert már ki is hányta!Szóval lehet hogy ha bulizni ment volna jobb kedvem lenne!Útálom így látni!És sajna álltalában a szilveszterek így telnek!Már 8 éve!
2009. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem önzőség.Az év bármelyik napján elmehet szórakozni,de a szilvesztert a családjával töltse szerintem...ne a haverokkal!
2009. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!