Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák tényleg a születésük...

A babák tényleg a születésük előtt válasszák ki a szüleiket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Még ilyet nem hallottam,de olyat tapasztaltam,hogy amit terhességem ellött halgattam zenét az születése után felismerte és nyugtató hatása volt részére.Szerintem a beszéd hangokra is így reagálnak.
2008. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés ilyen reinkarnációs, vagy vallásos jellegű, akkor azt monhatom nem: a babáknak már az első pillanatoktól van lelkük és éreznek, csak amíg az agy nem fejlődik ki a fizikai fájdalmat nem képesek felfogni.

Haegyébként gondolod, vallástól eltekintve, akkor nem értelek, mert nem láttam még újszülött babát átsétálni a szomszéd szülőszobába, hogy lecserélje a szüleit.

2008. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én értem mit kérdezel, én is így hallottam. De nem igazán tudom hova tenni...

Gondolom Te sem:)


Egyébként -állítólag- minden gyermek azért jön a világra, hogy megtanítsa a szüleit valamire (ezt is a fentivel együtt hallottam). Ebben talán lehet valami (ha csak a fiam és magam kapcsolatából indulok ki).

2008. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam, ha a második állítás igaz-akkor nagy valószínűség szerint az első is. Ok-okozat.
2008. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így hallottam egy általam nagyon becsült embertől aki mellesleg képzett asztrológus. Sőt nekem volt egy vetélésem műszeres befejezéssel, és azt mondta, hogy legközelebb is ugyanaz a kis lélek jön majd vissza hozzánk aki akkor elment.

Ezt lehet hinni vagy nem, mindenesetre az asztrológia egy tudományág, csak korunkban nem ismerik el. természetesen nem a napilapokban található horoszkópokra gondolok.

2008. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha hiszel az ezoterikában,akkor azt mondhatom a válaszom igen.Én hiszem,hogy gyermekeink választanak minket, sőt a nevüket is ők hívják le.Lehet, hogy most sokan kinevetnek,de én azt gondolom valamiben hinni kell.Ki ebben, ki abban hisz.Én ebben!
2008. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is mondta már számomra nagyon kedves (képzett) ember, hogy jó helyet választott a pici a megékezéshez:-)

ha kicsit is hiszel az "elvont" dolgokban, akkor higgy benne:-)

Én azt szoktam mondani, hogy mindennek oka van:-)

2008. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem is ők választanak minket és a nevvüket is ők választják,sugallják nekünk.Pl mi tök más nevet akartunk adni-nem egyeztünk benne,volt egy pár név amit kiválasztottunk arany középútnak ebből is egy volt ami igazán jónak tűnt de nem volt egyikünknek sem szerelem elsőre-a neve.Még a szülő szobában is beszélgettünk na akkor mi legyen és mégis az lett...ma már nem bánom és illik is rá:)anyum is azt mondja ezt a kisfiu választotta azért lett ez,és tényleg lehet,hogy ez az igazság.
2008. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok. Engem bolondnak néznek emiatt:-)
2008. júl. 30. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi a ferjemmel majd ket evet vartunk a kislanyunkra. pedig mindketten teljesen egezsegesek vagyunk, megsem akart osszejonni. En termeszetesen halalra aggodtam magam, ha kesett a mensim par napot, rohantam tesztert, es persze minden egyes negativ eredmeny utan jott a sirogorcs, aztan egy nagyon kedves ember azt mondta nekem hogy nem kell lekeseredni, mert a baba tudja mikor kell megszuletnie, es a mi gyerekunk is ott van valahol csak meg nem latja megerkezettnek az idot a szuletesre. Azutan mindig ez jutott eszembe egy ujabb sikertelen honap utan, sot vettem egy fuzetet, amit kesobb babanaplonak is hasznaltam es ahanyszor elvoltam keseredve oda leirtam, a meg megnem szuletett gyerekemnek hogy mennyire varom es hogy mar akkor is szerettem amikor meg nemis gondoltam arra hogy egyszer nekem is lesz gyerekem. Es aztan terhesen maradtam es megszuletett a kislanyom , es az hogy hittem benne szerintem lelkileg segitett megnyugodni, mert ugyebar a stressz a legjobb fogamzasgatlo, es a mai napig is szeretem azt hinni hogy az en kilanyom csak azert kesett olyan sokat mert varta hogy legyunk igazan felkeszulve ra, es igen hiszem hogy a gyerekek valasszak a szuleiket es mindig a legmegfelelobb idoben jonnek, azert is nem vegeztem a terhessegem alatt semmilyen genetikai vizsgalatot mert tudtam hogy az eredmenytol fuggetlenul nem tudtam volna lemondani rola, hiszen o kivalasztott minket szuleinek ,hogyan is tudnam visszautasitani, nem vagyok abortuszellenes es nem itelkezem olyan nok felett akik valamilyen oknal fogva ezt valasszak de en nem lennek kepes ra, legalabbis remelem soha nem kerulok olyan helyzetbe hogy ilyensmin kene gondolkozzak.

Na ez hosszura sikerult, de a lenyeg az hogy az emberek annyi mindenben hisznek, miert ne lehetne egy ilyen szep dologban is hinni, akinek van gyereke az ugy is tudja mekkora csoda egy ilyen kisember az eletben.

2008. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!