Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ordít minden este? Nem...

Miért ordít minden este? Nem fáj a hasa, nem éhes. Előre félek az estéktől, mert sehogy nem jó neki.

Figyelt kérdés
Nem tudom megvigasztalni még ölbe sem.Annyira sír,hogy levegőt sem vesz.8hetes a babám,adjatok ötletet hogyan tudnám megnyugtatni,mert teljesen tanácstalan vagyok.
2009. dec. 31. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy korszak ilyen időtájt. Azt mondta a gyermekorvosunk, hogy elsiratja a napot. Magyarán az egész napi stresszt nem tudja feldolgozni, és így jön ki rajta. babakönyvben is olvastam erről, idővel el fog múlni. Én sem tudtam megnyugtatni a kislányom, ringattam, miközben ordított...
2009. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém (aki egyébként a világ legjobb babája volt napközben) szintén ezt csinálta minden este vagy 3 hónapos koráig. de egyébként már hamarabb átaludta az éjszakát, de az esti hisztit sose hagyta el. emlékszem, néztem állva a barátok köztöt a gyerek meg üvöltött a kezemben :) elhagyta:)
2009. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy furán hangzik,de szerintem próbálj meg te nyugodtan hozzáállni az estékhez.Nekem ez vált be.Amint én azt mondtam magamnak,hogy márpedig ma estétől nem fog sírni onnantól kezdve nem is volt sírás.Valószínű érezte hogy én megnyugodtam,mert már én is előre féltem az estéktől és ahogy néztem az órát,hogy mindjárt 6 óra és kezdődik megint az egész üvöltözés előröl én is tiszta ideg voltam.Sok sikert:)
2009. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az én babám is jó napközben,csak este nem értem,miért sír vigasztalhatatlanul.Minden fürdés és evés után.
2009. dec. 31. 09:29
 5/10 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.Eltelik általában az egész nap ugy,hogy nem is sír,na aztán este bepotolja.2-3 napig így van aztán 1-1 nap kihagyás,majd minden kezdodik elolrol.Csinálhatok vele akármit nem nyugszik meg és ez megy kb éjfélig,aztán 3 oránként szopi.
2009. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ezt, ha este már túl fáradt. Ezért napközben elaltatom, ha fáradtnak tűnik.
2009. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez...most 7 hetes és minden este fürcsi után kínkeserves sírás van...sokszor már majdnem én is mert úgy sajnálom,nem tudom mi baja!De látom másnál is ez van...akkor biztos természetes!Tartsunk ki anyócák:)
2009. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
örüljetek,hogy csak este,nálunk napközben is megy az ordítás,olyan hasfájós.
2009. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak a rezgő pihenőszéket ajánlom, nekünk rengetegett segített, csak úgy ropogott benne a kis feneke.
2009. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy a babák ezzel altatják magukat. Így tudják kikapcsolni a külvilágot maguk számára.
2009. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!